Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší přípravka porazila Pardubice

06.03.2017 | Pavel Sedlák a Jan Řivnáč

V sobotu půlka osmiček odehrála dva vítězné zápasy v Chrudimi, s Pardubicemi a Českou Třebovou, Druhá půlka v Lanškrouně vyhrála s domácími a potom prohrála s Moravskou Třebovou.

Lanškroun - Chrudim 12:13
K předposlední sérií mistráků jsme jeli do Lanškrouna. V Lanškrouně jsme šli na led bez rozcvičky, protože jsme přijeli s menším zpožděním. Devítky si dávaly při odjezdu načas. Zápas začal z naší strany velice aktivně a po pěti minutách jsme vedli už o dva góly. Gólový rozdíl jsme i nadále navyšovali až do stavu 2:6. Pak se hra vyrovnala a opět nás začaly trápit úniky výrazné dívčí individuality, se kterou si nevěděli rady ani hráči v poli ani náš brankář. Soupeři se ke konci podařilo i vyrovnat, ale gólem minutu pře koncem jsme udrželi vítězství na naší straně.

Moravská Třebová - Chrudim 18:7
Druhý zápas Chrudimi vůbec nevyšel. První třetinu rozdíl ještě nebyl tak markantní, ale pod tíhou počátečního neúspěchu kluci úplně přestali hrát a góly padaly jen do naší sítě. Našemu gólmanovi se opět příliš nedařilo, ale nutno podotknout, že kluci mu špatnou rozehrávkou moc nepomohli.
Sestava: Škorpík - Dvořák J., Chalupník, Sedlák, Klatt, Hurt, Vašíček

Chrudim - Pardubice 9:3
Druhá půlka si mohla déle přispat, hrála doma. Zápas s Pardubicemi je pro Chrudim vždy prestižní záležitostí a tak kluci neponechali nic náhodě a od začátku na soupeře vlétli s velkým nasazením, které vydrželo až do konce zápasu a tak vítězství šlo za námi.

Chrudim - Česká Třebová 20:4
Druhý zápas byl od začátku do konce jednoznačnou záležitostí pro domácí a tak jsme semifinálového rivala áčka porazili velkým rozdílem. Věříme, že se stejně bude dařit i našim mužům.
Sestava: Pavlík, Řivnáč - Řehořek, Urválek, Postupa, Vaško, Hron, Dvořák Š.

Aktuální články
Chrudim zvítězila i ve Světlé a znovu vede tabulku!

Chrudimští hokejisté dokázali porazit mistrovskou Světlou i na jejím ledě a po devátém vítězství za sebou opět vedou tabulku Krajské...

Mladší dorostenci porazili Třebíč 9:3

V první třetině se hrál rychlý a pohledný hokej se spoustou šancí na obou stranách. Od druhé třetiny jsme už byli lepším mužstvem.

Výhra mladšího dorostu nad Vlašimí

Vítězstvím jsme si zajistili postup do vrchní skupiny, do které postupují první tři mužstva ze čtyř skupin. Zde nás čekají...