Zdeněk Pavlík |

O Pohár města Hronova

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Hronově. Hronovu vypadl jeden účastník, proto jsme odjeli s hráči, kteří měli mít volno. Aby nehráli v šesti pomohli nám tři kluci z Pardubic.

V základní skupině jsme narazili postupně na HC Děčín 7:3, Stadion Nový Bydžov 10:2, TJ Slavoj Zbraslav 8:1 a postoupily z prvního místa do semifinále. Tady jsme se potkali s krajskými rivaly z Chocně. Po vítězství 12:0 byl postup do finále jistý. Ve finále nás čekali domácí borci. První půlku jsme vyhráli po jednoznačném průběhu 6:2. Ve druhé kluci přestali bruslit a domácí po redukci své sestavy tuto půlku vyhráli 6:0 a celý zápas tedy 8:6. I za stříbrnou medaili musíme klukům poděkovat za předvedené výkony a těšit se na jejich další zápasy.

Pavlík, Řivnáč - Postupa, Hron, Vaško, Chalupník, Urválek, Řehořek,
Landsman, Novák, Procházka