Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík |

Starší přípravce se v České Třebové nedařilo

V sobotu 28. 1. odjela půlka osmiček k mistrákům do České Třebové a druhá půlka na turnaj do Hronova.

Česká Třebová - Chrudim 13:6

Půlka osmiček odjela na zápasy do České Třebové a druhá půlka na turnaj do Hronova. Ačkoliv jsme minulý týden Českou Třebovou vysoko porazili, tentokrát se nám v České Třebové vůbec nedařilo. Kluci od začátku tahali za kratší konec lana. Nebyli jsme na ledě vyloženě horším týmem, ale góly padaly převážně do naší sítě. Kombinace nám příliš nevycházela, často jsme ztráceli puk, gólman si také nebyl příliš jistý a tak jsme první zápas prohráli. Jelikož druhý soupeř nemohl dorazit, odehráli jsme další zápas, už jako přátelák, opět s domácími. Ale ani při druhém zápase se nám nevedlo a prohráli jsme 14:7. Mezi zápasy se pro zpestření jely nájezdy a alespoň ty jsme vyhráli 2:5. Druhá půlka týmu na tom byla podstatně lépe, z Hronova přivezli stříbro.

Sestava: Škorpík – Dvořák Josef a Štěpán, Pavliš, Sedlák, Poláček, Klatt, Vašíček, Hurt, Novák Jan