První ročník hokejového KYB Cupu elévů ovládl Bohumín

30.12.2016 | Radek Pecina

Den po vánočních svátcích se na místním zimním stadionu uskutečnil 1. ročník hokejového turnaje elévů nazvaný KYB Cup 2016. Celodenního klání se zúčastnila čtveřice mužstev ročníku narození 2007 a mladších, která si to mezi sebou rozdala systémem každý s každým na 2 x 15 minut čistého času. Po tuhých bojích se z celkového prvenství radoval celek z Bohumína, v jehož středu bojovala i dvě děvčata a jehož hokejisté za celý turnaj neokusili hořkost porážky. Domácím borcům se příliš nedařilo a skončili čtvrtí.

Výsledky HC Chrudim:

Nový Bydžov 1:5 (1:2), branka: Přiklopil.

Vyrovnané utkání rozhodlo na stranu hostů několik individuálních chyb.

Bohumín 2:5 (2:4), branky: Přiklopil, Šmatera.

S pozdějším vítězem sehráli Chrudimští asi nejlepší zápas, soupeř ze severní Moravy byl prostě lepší.

Letňany 2:9 (1:4), branky: Bárta, S. Kopecký.

S přibývajícím časem se převaha Pražanů navyšovala, což se projevilo i na ukazateli skóre.

Další výsledky:

Bohumín – Letňany 7:2

Letňany – N. Bydžov 9:0

Bohumín – N. Bydžov 2:2.

Konečné pořadí:

1. HC Bohumín, 2. Letci Letňany, 3. Stadion Nový Bydžov, 4. HC Chrudim

Sestava HC Chrudim: Kropáček – Krejčík, S. Kopecký, Vlček, Přiklopil – Hrouda, Prostřední, Dvořák, Vašek, Hofman, Šmatera, Bárta, Popílek, Cvrček.

Součástí turnaje byly i dvě dovednostní soutěže. Přesnost střelby ovládl Samuel Kopecký z pořádající Chrudimi, jízdu na rychlost pak Filip Frnka z Bohumína.

Radek Prostřední, trenér HC Chrudim: „Po herní stránce nemám našim klukům co vytknout, snažili se, bojovali. Bohužel se na nás projevily vánoční svátky, nebyli jsme vůbec kompletní. Kluci si ale osvojují návyky na velkém hřišti, a proto turnaj splnil svůj účel. Za jeho uspořádání musím poděkovat vedení HC Chrudim a v neposlední řadě našim sponzorům a rodičům dětí.“

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře