Jan Řivnáč |

Další úspěšná sobota v podání týmu 2008

Jeden tým jel do Litomyšle a druhý do České Třebové.

Sestava: Řivnáč - Urválek, Pavliš, Dvořák J., Hron, Dvořák Š., Klatt, Poláček, Hurt

Litomyšl : Chrudim       7 : 11 (4:2, 2:5, 1:4)
Střely na branku: 30 : 40, nájezdy 3 (2 využito) : 4 (2).
Polovina utkání byla špatná. Kluci nebruslili a Šíma Ř. v bráně asi spal. Postupem času se výkon zvedal a kluci utkání dokázali otočit. Nejlepší hráč zápasu byl Matěj U.

Choceň : Chrudim       6 : 16  (2:9, 1:3, 3:4)
Střely na branku: 28 : 39, nájezdy , 3 (1) : 0.
Po jednoznačné první třetině, kdy kluci zahráli výborně jsme proházeli sestavu a jelikož jsme byli v osmi hrala po zbytek utkáni jedna lajna ve dvou. Nejlepší hráč zápasu opět Matěj U.

Sestava: Škorpík - Postupa, Řehořek, Novák D., Chalupník, Sedlák, Vaško, Vašíček, Sedlák

Pardubice : Chrudim   8 : 16
Stálá převaha našeho týmu a díky týmové hře neustálé navyšování výsledku. Pardubičtí se před naši branku moc nedostávali.

Česká Třebová : Chrudim  12 : 13
Opět týmový výkon ve velmi nervozním zápase. Za stavu 5:10 Českotřebovští začali odevšad nahazovat puky na naši branku a srovnali na 11:11. Lukášovi Š. zkrátka zápasy moc nevyšly. Tým však dokázal zápas dotáhnout do zdárného konce. Vypíchnout musíme Jířu Ř., který se dokázal zastat svých spoluhráčů po nefer zákrocích Českotřebovských hráčů a zjednal si pořádek.