Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík |

Osmičky pokračují ve vítězném tažení

V sobotu 29. 10. polovina osmiček hrála mistráky doma s Hlinskem a Českou Třebovou a druhá polovina odjela do Moravské Třebové odehrát mistráky s domácími a Pardubicemi. Všechny čtyři zápasy jsme vyhráli.

HC Chrudim – HC Hlinsko 22:1
Domácí zápas s Hlinskem byl prvním, který jsme hráli na kluzišti s novými mantinely pro minihokej a nutno podotknout, že jsou výborné. I hráči a doprovod soupeřů se pochvalně vyjadřoval k této novince. Naše osmičky začaly zostra a první třetinu ovládly 5:1. I v dalších třetinách pokračovaly v tlaku na branku soupeře a tak nad regionálním rivalem vyhrály velkým rozdílem.
Sestava: Pavlík – Postupa, Řehořek, Novák D. – Chalupník, Sedlák, Vaško

HC Chrudim – Česká Třebová 25:6
Druhý sobotní domácí mistrovský zápas jsme také začali velice dobře a po třech minutách jsme vedli 3:0 a vše nasvědčovalo hladkému průběhu hry. Kluci se ale nechali ukolébat a soupeř překvapivě vyrovnal. Pak už se zase kluci vzpamatovali, začali opět bruslit a rychle přistupovat k soupeři a zbytek zápasu byl naší jednoznačnou záležitostí. Góly jsme dostali jen z úniku, jak se všichni až moc tlačili do brány. V obou zápasech byla vidět spousta pěkných kombinací a chvílemi jsme soupeře doslova zamkli.

HC Chrudim – HC Dynamo Pardubice 15:10
Sestava: Škorpík – Pavliš, Urválek, Dvořák J. – Hron, Dvořák Š., Čihák – Poláček, Novák H., Vašíček

HC Moravská Třebová – HC Chrudim 15:16