Tomáš Langr | | A-tým

Rozhovor s útočníkem Michalem Haltuchem

Důrazný útočník Michal Haltuch se po absenci  prvním utkání play-off vrátil do sestavy. Ihned se uvedl gólem a se svou útočnou formací se postarali o všechny chrudimské góly v druhém osmifinálovém utkání na ledě Trutnova.

1. Splnil se úkol postoupit do čtvrtfinále, ale nic lehkého to nebylo. Jak to vidíš ty?
Hrál jsem ze série pouze jeden zápas, ale musím uznat, že Trutnov nás na jeho domácím stadionu vůbec nešetřil. Rozhodovalo se, až v samostatných nájezdech, což rozhodně ukazuje na vysokou kvalitu soupeře.

2. Jako lajna jste dali všechny branky. Především Petr Koreček se i díky tvému návratu do sestavy vrátil do střelecké pohody.
Myslím si, že celý rok hrajeme vyrovnaně všechny čtyři pětky, a to, že zrovna našemu útoku tam ty góly v Trutnově napadaly je jen dobře pro naše sebevědomí do dalších zápasů. Petr hraje výborně celou sezónu a byla jen otázka času, než mu to tam začne znova padat.

3. Od poloviny utkání se hodně přitvrdilo. Ty jsi v soubojích velice silný. Dá se říci, že si to užíváš?
Je pravda, že hráči Trutnova byli fyzicky velice dobře připraveni a jejich síla byla u mantinelu dost znát.

Že bych si to užíval se rozhodně říct nedá, ale občas je potřeba trochu přitvrdit, zejména v play off.

4. Fanoušci vytvořili velice dobrou kulisu. Chtěl bys jim něco vzkázat?
S tím naprosto souhlasím. Určitě si vážím všech našich fanoušků, kteří dorazili na domácí a venkovní zápasy a doufám, že na čtvrtfinále jich přijde ještě víc.