Jan Řivnáč |

První zápasy ročníku 2008

Osmičky sehrály své první přípravné zápasy. V pátek se v Chrudimi přátelsky střetly se svými vrstevníky z Hlinska v zápase, který se odehrál na 3x15 + 1x12 minut. Naši hráči svého soupeře přehráli 19:5 a ještě vyhráli na vložené nájezdy 4:3.

Sestava: Řivnáč – Řehořek, Dvořák Š., Poláček – Postupa, Hron, Pavlík – Urválek, Dvořák J., Chalupník

Druhá půlka kluků v sobotu odjela na turnaj do Jaroměře. Zde se utkali se čtyřmi soupeři na 2x10 min., přičemž se každá půlka počítala jako zápas. Výsledkem bylo druhé místo pouze na skóre za Náchodem.

Jaroměř – Chrudim                                        3:0, 0:2

Chrudim – Náchod                                         2:1, 2:5

Nové Město na Metují - Chrudim                      0:1, 0:4

Chrudim – Trutnov                                          4:0, 3:2

Sestava: Pavlík (Řivnáč – chytal utkání s Jaroměří) – Vaško, Pavliš, Vašíčková – Novák D., Sedlák, Řivnáč (Pavlík – hrál utkání s Jaroměří) – Vašíček, Klatt, Novák J.