Junioři v dohrávce 25. kola porazili Havlíčkův Brod

09.01.2020 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři prožívají povedené období sezóny. Po cenných výhrách proti Ústí nad Labem a Kobře Praha si v dohrávce 25. kola REDSTONE Extraligy juniorů poradili se stejně starými hráči z Havlíčkova Brodu.

Středa 08.01.2020

HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod

Chrudimští junioři v utkání vedli hned třikrát, hosté však dokázali vždy vyrovnat. Rozhodující branku na 4:3 se povedlo vstřelit ve 35. minutě Nicolasu Langrovi, na něhož poté navázali ještě Kubíček a Votava. Pod celkovým vítězstvím 6:3 se čtyřma brankama podílela velmi aktivní, první útočná formace ve složení Langr (1+3), Formánek (0+2), Pavlík (2+1). Tato výhra posunula chrudimské juniory na předposlední pozici tabulky před Žďár, kam svěřenci trenéra Brázdy odjíždí hrát v pátek o důležité body.

Góly a asistence: 4. Pavlík (Formánek, Langr), 17. Nalli (Formánek, Votava), 33. Pavlík (Langr, Pejzl), 35. Langr (Pavlík, Dubovči), 39. Votava (Hebek), 44. Kubíček (Langr) – 8. Pokorný (Havel), 23. Vacík (Trupl, Pártl), 34. Pejchal (Machovský)

Využití: 1:1
V oslabení: 1:0
Rozhodčí: Veselý- Hájková, Bohuněk

Sestavy:
HC Chrudim: Matoušek (Dosoudil) – Prýl, Obr, Dubovčí, Pejzl, Heligr, Hybeš, Kubíček – Pavlík (A), Hebek, Nalli, Formánek (A), Hykl, Hrdlička, Cimburek, Langr (C), Votava

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Bielecký) – Kerber, Krejčí, Klofáč, Kratochvíl, Endl, Trupl, Škareda (C) – Machovský, Juřica, Košťál (A), Pokorný, Havel, Pártl, Pejchal, Musil, Vacík, Vyvial.