Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři schytali na domácím ledě debakl

23.11.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři doposud v REDSTONE Extralize neprohráli o více než 4 góly. Den kdy svěřenci trenéra Brázdy poprvé padli větším rozdílem ve skóre nastal tento pátek v domácím utkání proti IHC Písek.

Pátek 22.11.2019
 

HC Chrudim - IHC Písek

0:9

(0:2, 0:1, 0:6)

V první třetině domácí, již tradičně, zbrzdila zbytečná vyloučení v útočném pásmu. Celkem 3 přesilové hry měl soupeř k dispozici, z nichž jednu využil. Navíc písečtí junioři přidali ještě jednu branku a tak se mohli po první třetině radovat z vedení 2:0. Druhá třetině nabídla vyrovnaný hokej. Šance na obouch stranách skvěle likvidovali brankáři. Hosté navýšili své vedení o jednu branku. Z gólů se také radovali domácí hráči, avšak hlavní rozhodčí po konzultaci s brankovým gól neuznal. Do třetí třetiny, která začínala za stavu 3:0 pro Písek, chtěli chrudimští vstoupit aktivně. To se však nepovedlo a hosté skórovali už v 1. minutě závěrečné třetiny. Za stavu 4:0 se ještě chrudimští snažili bojovat a zavřeli svého soupeře v jeho obraném pásmu. Z minutového tlaku však gól nepadl a hosté po úspěšném ubranění okamžitě skórovali. Domácí to od té doby složilo na kolena a na ledě byl už jen jeden tým, který postupně navyšoval skóre až na konečných 0:9. Chrudimští v zápase ani jednou neskórovali a v ofenzivě se velmi trápí. Týmu chybí především Daniel Hledík, který momentálně nastupuje v turnaji o pohár DHL za Dynamo. Taková porážka potká v sezóně víc týmů a je potřeba se z ní oklepal a hrát dál. Před hráči je ještě hodně zápasů a je stále o co hrát. Ve vyrovnané tabulce ztráta na ostatní týmy činí jen pár bodů.

Vyloučení: 6:3
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
Rozhodčí: Kratochvíl- Hájková, Havel
Sestava: Novotný (Matoušek)- Obr, Prýl, Heligr, Tomín, Pejzl, Hybeš- Langr, Formánek, Hykl, Pavlík, Hrdlička, Hebek, Cimburek, Votava, Kmoníček, Felcman

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS