Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hattrick Hledíka, další velký obrat a 2 body do tabulky REDSTONE Extraligy juniorů

26.10.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Po dvou vítězných utkáních se chrudimští junioři představili na domácím ledě proti prvnímu celku tabulky z Ústí nad Labem. Hráči Slovanu hned od začátku utkání naplňovali roli favorita.

Pátek 25.10.2019

HC Chrudim - HC Slovan Ústí nad Labem

5:4 sn

(0:3, 3:1, 1:0- 1:0)

Hra domácích v první třetině byla neslaná, nemastná. Hosté měli více ze hry a právem si odnesli do šaten vedení 3:0. Oba celky do druhé třetiny vystřídaly brankáře. A ze strany chrudimských juniorů přišlo probuzení. První velkou šanci druhé třetiny ještě Obr, který ujížděl nikým neatakovaný sám na brankáře hostí nevyužil. Další vážnější šanci už domácí využili. Do přečíslení dva na jednoho se dostal Formánek s Langrem. Prvně jmenovaný našel přesnou přihrávkou domácího kapitána, který střelou bez přípravy prostřelil ústeckého gólmana poprvé.  V čase 34:09 usedl chrudimský Tomín na trestnou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Hra ve čtyřech však nebyla problém pro domácího snajpra Daniela Hledíka, který hned dvakrát ujel hostující obraně a v samostatném nájezdu nedal maskovanému muži v bráně Slovanu žádnou šanci. Hosté se však nesmířili s tím, že by prostřední část hry prohráli 3:0 a střelou od modré si vzali vedení zpátky. Do závěrečné třetiny se šlo za stavu 3:4 pro hosty. Chrudimští junioři se snažili ze věch sil vyrovnat, ale ústečtí výborně bránili. V poslední minutě se domácím přeci jen povedlo prostřelit brankáře hostí. Byl to znovu Daniel Hledík, který v čase 59:21 svou střelou k tyči srovnal stav utkání na 4:4. V prodloužení dostali hosté výhodu přesilové hry, kterou však nevyužili a tak na řadu přišly samostatné nájezdy. V první sérii se za domácí trefil Formánek, hosté svůj první pokus také proměnili. Ve 3. sérii se k nájezdu rozjel chrudimský Hledík a brankáře hostů překonal. Kotouč v nepřehledné situaci byl za brankovou čarou, což potvrdil i brankový rozhodčí. Hlavní rozhodčí však branku nepochopitelně neuznal. To však domácím vadit naštěstí nemuselo, jelikož se za ně trefil Adam Prýl, který poté v návalu emocí oslavil svou branku po svém, za což vyfasoval od rozhodčích trest ve hře. Ústečtí hráči výborného Matouška v domácí svatyni už nepřekonali. Po výhře 5:4 po samostatných nájezdech si chrudimští junioři připisují už třetí vítězství v řadě.

Góly a asistence: Langr (Formánek, Heligr), Hledík (Prýl), Hledík (Obr), Hledík (Obr, Formánek), rozhodující nájezd Prýl

Vyloučení: 9:7 + Prýl (CHR) TH za nesportovní chování

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Diváci. 59

Rozhodčí: Vepřovský- Kolář, Jiruška

Sestava: Dosoudil (od 20. minuty Matoušek)- Obr, Heligr, Hybeš, Tomín, Prýl, Pejzl- Langr (C), Formánek (A), Hykl- Hebek (A), Hledík, Hrdlička- Felcman, Kmoníček, Cimburek- Votava

Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují

Krajští mladší žáci nestačili na Nové Město nad Metují a prohráli 2:5.

Chrudim si to v play-off rozdá s Hlinskem!

Až poslední kolo KLM rozhodlo o konečném pořadí všech týmů v tabulce a Chrudim do play-off vstoupí ze čtvrtého místa. Jejím soupeřem...

Junioři porazili Ústí nad Labem o pět branek

Chrudimské juniory čekal v rámci pátečního utkání REDSTONE Extraligy juniorů souboj ve vzdáleném Ústí nad Labem. Domácí tým nastoupil...

Chrudim ukončila základní část kanonádou!

V Chrudimi se konala akce "Týden hokeje"