Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři po skvělém obratu vezou z Písku 2 body

20.10.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Junioři v rámci nedělního kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděli na led jihočeského Písku. Po dlouhé cestě chrudimské mladíky čekal těžký začátek utkání. Domácí hráči od první minuty velmi rychle napadali rozehrávku hostů a k tomu hojně využívali hru do těla. 

Neděle 20.10.2019
 

IHC Písek - HC Chrudim

4:5

(3:1, 1:0, 0:3- 0:1)

A tak po řadě šancí, které měli písečtí Králové přišla první branka v 10. minutě. Poté v rozmezí 4 minut padly další 3 branky. Jednu z branek si připsali i chrudimští, když Pejzl propálil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Do šaten se po první třetině tedy odcházelo za stavu 4:1 pro domácí. Mohlo být ještě hůř pro hosty, naštěstí se stejně jako v předešlém utkání mohli spolehnout na brankáře Matouška. Do druhé třetiny už nastoupili chrudimští lépe. Utkání se vyrovnalo, ale z řady šancí ani jedna neskončila za zády domácího brankáře. Zato Králové se ve druhé periodě jednou dokázali prosadit a navýšili tak vedení na 4:1. Do závěrečné třetiny vstupovali chrudimští s jasným cílem a to vyrovnat tříbrankovou ztrátu. Tento úkol začali svěřenci trenéra Brázdy plnit hned od prvního střídání, Pavlík však v samostatném úniku branku nevstřelili. V dalším střídání si hned 2. útočná formace vytvořila tlak v obraném pásmu soupeře a Nicolas Langr se už radoval z gólu, avšak rozhodčí v nepřehledné situaci neviděl kotouč za brankovou čarou a tak gól neuznal. V dalším střídání se už chrudimský kapitán mohl radovat z gólu doopravdy, když po Cimburkově asistenci překonal domácího brankáře. U další branky byl opět Langr, který tentokrát v roli nahrávače připravil dobrou střeleckou pozici pro Formánka a ten se nemýlil. Stav 4:3 nevydržel moc dlouho. Po faulu na Hledíka usedl na trestnou lavici kapitán Písku a chrudimští početní výhodu využili zásluhou premiérového gólu sezóny, který dal Milana Hykl. Ve zbytku třetí třetiny diváci už žádný gól neviděli a tak se šlo do prodloužení. Ve kterém nejdříve měli domácí výhodu přesilové hry, kterou hosté s orlicí na hrudi výborně ubránili. Zbytku prodloužení kralovali brankáři obou týmů, kteří pochytali řadu gólových příležitostí. Na řadu tak přišli samostatné nájezdy. V této dovednostní disciplíně byl úspěšný jediný střelec a to chrudimský Ondřej Šťastný, který tak získal bonusový bod pro Chrudim. Další utkání odehrají junioři na domácím ledě v pátek, klasicky od 20:00 proti silnému Ústí nad Labem.

Góly a asistence: Pejzl (Prýl, Šťastný), Langr (Cimburek), Formánek (Langr, Hledík), Hykl (Odehnal), rozhodující nájezd Šťastný
Vyloučení: 5:6
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Diváci: 70
Rozhodčí: Poskočil- Kreuzer, Vavruška
Sestava: Matoušek (Dosoudil)- Heligr, Obr, Odehnal, Kmoníček, Pejzl, Prýl- Hledík, Pavlík (A), Hrdlička- Langr (C), Formánek (A), Cimburek- Hykl, Šťastný, Hebek- Felcman

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS