Junioři opět těsně padli

06.10.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Na led pražské Kobry odjeli chrudimští junioři s novým kapitánem Nicolasem Langrem a cílem odlepit se od dna tabulky. Souboj týmů ze spodních pater tabulky REDSTONE Extraligy juniorů se odvíjel lépe pro hosty.

Neděle 06.10.2019

HC Kobra Praha - HC Chrudim

3:2 pp

(0:2, 1:0, 1:0- 1:0)

Chrudimští hráči totiž po první třetině vedli 2:0. Nejdříve využil Hebek přesilovou hru a o pár minut později se prosadil střelou z mezikruží Pejzl. Ve druhé třetině Pražané zvýšili svou aktivitu a odměnou jim byl gól na 2:1. Chrudimští měli však také své šance, jednu z nich měl Lukáš Hebek, který se rozjel k trestnému střílení, jeho střela však gólem neskončila. Už tak dost vyhrocené utkání opepřil pěstní souboj chrudimského Heligra s domácím hráčem. Oba mladíci po konfliktu putovali do sprch. V závěrečné části hry hosté drželi své vedení zuby nehty. Častou hrou v oslabení však nabízeli soupeři gólové příležitosti. Domácí jednu z nich využili a 7 minut před koncem utkání srovnali stav na 2:2. Žádný gól už během šedesáti hracích minut nepadl. Prodloužení se hrálo se šancemi na obouch stranách. Šťastnější však byli, stejně jako v prvním utkání, domácí. Chrudimští nechali za zádami jednoho z domácích hráčů a ten prostřelil Dosoudila. Ze zápasu z Prahy si nejstarší chrudimská mládežnická kategorie odváží pouze jeden bod za prohru 3:2 po prodloužení.

Góly a asistence: Hebek (Formánek, Prýl), Pejzl (Prýl)
Vyloučení: 13:12 +Stupka (KOB) 5+OK za hrubost, Heligr (CHR) 5+OK za hrubost
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0