Mladší žáci přehráli Českou Třebovou

15.10.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci přehráli ve vyrovnané bitvě Českou Třebovou.

Sobota 12.10.2019

TJ Loko Česká Třebová - HC Chrudim

V sobotu krajští mladší žáci nastoupili na ledě České Třebové. Byla to bitva týmů z přední části tabulky. Chrudimští začali výborně a brzy vedli o dva góly. V závěru třetiny se domácím podařilo ve vlastním oslabení snížit na rozdíl jednoho gólu. Druhá třetina se chrudimským mladším žákům vůbec nepovedla. Dostali opět gól ve vlastní přesilovce a soupeř šel do vedení. Závěrečná třetina byla ale v režii hostí. Začátkem třetiny se podařilo vyrovnat a posléze jít do vedení. Česká Třebová zkusila ještě v závěru hru bez brankáře. Chrudimi se díky odkryté brance podařilo vítězství ještě pojistit. V tabulce tak krajským mladším žákům patří prozatímní druhé místo.

Sestava: Kropáček - Hron, Bárta, Hofman, Dvořák, Popílek, Kocourek, Poláček, Vašíček, Řivnáč, Sedlák, Vašíčková, Matějka
Góly a asistence: Bárta (Matějka), Hron, Dvořák (Hron), Dvořák, Popílek (Hofman), Matějka