2:5 ((1:1, 0:2, 1:2))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři slaví první vítězství v REDSTONE Extralize juniorů

Na čtvrtý pokus to chrudimským juniorům konečně vyšlo. Z Havlíčkova Brodu přivezli plný počet bodů.

První velkou šanci utkání měl Hledík, který po pasu Formánka ujížděl sám na brankáře. V samostatné úniku se ale neprosadil. To však napravil o pár minut déle, když otevřel skóre utkání. Domácí však stihli do konce první dvacetiminutovky srovnat stav na 1:1. Druhá třetina chrudimským hráčům vyšla na výbornou. Dvakrát se prosadil Dennis Hrdlička po asistencích Lukáše Hebka. Do závěrečné třetiny šli chrudimští s dvoubrankovým vedením a jasným cílem udržet náskok. Nejdříve Pavlík využil přesilovou hru, poté domácí vstřelili gól naděje a snížili na 4:2. Výhru chrudimských stvrdil gólem do prázdné brány Hebek. Jistý výkon v brankovišti předvedl Filip Matoušek. Junioři tak slaví první vítězství v sezóně.

Góly a asistence: 16. Hledík (Pavlík, Obr), 28. Hrdlička (Hebek, Šťastný), 38. Hrdlička (Hebek), 55. Pavlík (Hledík, Formánek), 60. Hebek (Pejzl)
Vyloučení: 5:5