Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři slaví první vítězství v REDSTONE Extralize juniorů

22.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Na čtvrtý pokus to chrudimským juniorům konečně vyšlo. Z Havlíčkova Brodu přivezli plný počet bodů. 

Neděle 22.09.2019
 

BK Havlíčkův Brod - HC Chrudim

2:5

(1:1, 0:2, 1:2)

První velkou šanci utkání měl Hledík, který po pasu Formánka ujížděl sám na brankáře. V samostatné úniku se ale neprosadil. To však napravil o pár minut déle, když otevřel skóre utkání. Domácí však stihli do konce první dvacetiminutovky srovnat stav na 1:1. Druhá třetina chrudimským hráčům vyšla na výbornou. Dvakrát se prosadil Dennis Hrdlička po asistencích Lukáše Hebka. Do závěrečné třetiny šli chrudimští s dvoubrankovým vedením a jasným cílem udržet náskok. Nejdříve Pavlík využil přesilovou hru, poté domácí vstřelili gól naděje a snížili na 4:2. Výhru chrudimských stvrdil gólem do prázdné brány Hebek. Jistý výkon v brankovišti předvedl Filip Matoušek. Junioři tak slaví první vítězství v sezóně.

Góly a asistence: 16. Hledík (Pavlík, Obr), 28. Hrdlička (Hebek, Šťastný), 38. Hrdlička (Hebek), 55. Pavlík (Hledík, Formánek), 60. Hebek (Pejzl)
Vyloučení: 5:5
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0

Sestavy:
BK Havlíčkův Brod: Vácha (Bielecký) – Škareda (C), Kratochvíl, Kerber, Trupl, Spilka – Pártl, Cachnín (A), Musil – Janiurek, Košťál (A), Pokorný – Machovský, Havel
HC Chrudim: Matoušek (Dosoudil) – Kmoníček, Pejzl, Obr, Pirner, Heligr, Prýl (A) – Hledík, Pavlík (A), Pavlata, Felcman, Šťastný, Hrdlička, Cimburek, Formánek (C), HebekZápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS