Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři na závěr přípravy porazili Litomyšl

09.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Poslední přátelské utkání před sezónou sehráli junioři na domácím ledě proti HC Litomyšl. Zápas jsme zvládli dobře. Výborný výkon opět předvedl chrudimský brankář. 

Přípravné utkání | Pátek 06.09.2019
 

HC Chrudim - HC Litomyšl

4:1

(1:0, 1:1, 2:0)

Góly: Prýl, Hykl, Langr, Hebek
Sestava: Dosoudil (Novotný)- Heligr, Hybeš, Obr, Prýl, Votava- Hykl, Formánek, Hebek- Langr, Hledík, Hrdlička- Pavlata, Kmoníček, Cimburek- Felcman

Komentář
 
 
 

Dominik Dosoudil pustil za svá záda pouze jediný kotouč a navíc vychytal trestné střílení soupeře. Před startem Redstone extraligy juniorů to tedy vypadá, že hlavní zbraní chrudimských juniorů budou brankáři. Všichni tři v přípravných utkáních předváděli vysokou kvalitu. Skvělými výkony se také prezentovali střelci Langr a Hykl. Oba si během přípravných utkáních připsali 5 branek. Teď už se chrudimští junioři připravují na úvodní kolo extraligy juniorů, které hrají v pátek 13. 9. od 20:00 na chrudimském zimním stadionu proti pražské Kobře. Přijďte se podívat na kvalitní juniorský hokej a podpořit kluky v boji za prvními body.

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS