Junioři na závěr přípravy porazili Litomyšl

09.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Poslední přátelské utkání před sezónou sehráli junioři na domácím ledě proti HC Litomyšl. Zápas jsme zvládli dobře. Výborný výkon opět předvedl chrudimský brankář.

Přípravné utkání | Pátek 06.09.2019

HC Chrudim - HC Litomyšl

Góly: Prýl, Hykl, Langr, Hebek
Sestava: Dosoudil (Novotný)- Heligr, Hybeš, Obr, Prýl, Votava- Hykl, Formánek, Hebek- Langr, Hledík, Hrdlička- Pavlata, Kmoníček, Cimburek- Felcman

Komentář

Dominik Dosoudil pustil za svá záda pouze jediný kotouč a navíc vychytal trestné střílení soupeře. Před startem Redstone extraligy juniorů to tedy vypadá, že hlavní zbraní chrudimských juniorů budou brankáři. Všichni tři v přípravných utkáních předváděli vysokou kvalitu. Skvělými výkony se také prezentovali střelci Langr a Hykl. Oba si během přípravných utkáních připsali 5 branek. Teď už se chrudimští junioři připravují na úvodní kolo extraligy juniorů, které hrají v pátek 13. 9. od 20:00 na chrudimském zimním stadionu proti pražské Kobře. Přijďte se podívat na kvalitní juniorský hokej a podpořit kluky v boji za prvními body.