První výhra v sezoně

21.09.2019 | Jiří Krejčík

Z debaklu v minulém utkání se starší žáci rychle oklepali a sousedském derby vybojovali první body za výhru v Pardubicích.

Sobota 21.09.2019

HC Dynamo Pardubice - HC Chrudim

I když se kluci nevyvarovali několika chybiček v obraném pásmu, celé mužstvo podalo výborný výkon.  Nad všemi ční ale výkon brankářky Barči Dalecké, která utkání odchytala v reprezentační formě.

Branky a asistence:
Ješina (Kašpárek), Pražan A.(Kašpárek), Štěpánek (Pražan T.), Kašpárek (Pražan A.), Zdeněk (Pražan A.)

Sestava HC Chrudim:
Dalecká (Klas) – Dvořák M., Procházka, Pražan A., Zdeněk, Pražan T., Pirner, Štepánek, Chvojka, Ješina, Kašpárek, Severa, Dubová, Pamánek