Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři podlehli Litomyšli po samostatných nájezdech

01.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

V pátém přípravném utkání přivítali junioři na domácím ledě Litomyšl. Soupeř vynikal především fyzickou vyspělostí a jeho tým se skládal převážně z nejstaršího ročníku 2000.

Přípravné utkání | Neděle 01.09.2019
 

HC Chrudim - HC Litomyšl

1:2 sn

(0:1, 0:0, 1:0- 0:1)

To se projevilo především v první třetině, když nás soupeř hned několikrát zamkl v obraném pásmu. Chrudimští junioři se však opět mohli spolehnout na svého brankáře. Tentokrát se mezi tři tyče postavil Filip Matoušek. A jen díky němu svítil na tabuli stav 0:1 pro Litomyšl. O první přestávce si trenéři Brázda a Fibigr vyříkali s hráči pár věcí a naše hra se postupně zlepšovala. Vytoužený gól na 1:1 se však chrudimským juniorům podařilo vstřelit až několik minut před koncem utkání. Po chybě hostující obrany ujížděl, ve vlastním oslabení, Langr sám na bránu a pohotovou střelou překonal Krause. V poslední minutě měli chrudimští možnost přesilové hry 5 proti 3, kterou však nevyužili. Přesilová hra mohla ještě pokračovat 1 minutu v prodloužení, domácí a hostující trenéři se však domluvili, že utkání rozhodnou nájezdy. V nichž byli šikovnější hosté, kteří proměnili zásluhou Jakubec 1 trestné střílení. Zatímco ani jeden z chrudimských hráčů si na Krause v nájezdech nepřišel.

Gól: Langr
Diváci: 60
Rozhodčí: Jiruška, Pošvář
Sestava: Matoušek (Dosoudil)- Hybeš, Obr, Heligr, Kubíček, Votava, Pirner, Pejzl- Langr, Formánek, Hykl- Hebek, Šťastný, Hledík- Pavlata, Kmoníček, Hrdlička- Cimburek, Felcman, Nalli

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS