HC ChrudimSC Kolín

6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři si připisují první výhru v přípravě, na domácím ledě porazili SC Kolín

K druhému přípravném utkání vyrazili svěřenci trenéra Brázdy v sobotu odpoledne, kdy na domácím ledě přivítali SC Kolín.

Do utkání se již zapojilo pět hráčů, kteří za chrudimskou juniorku budou hrát formou střídavých startů z Pardubic. Po parádní první třetině se šlo do kabin za stavu 4:1 pro chrudimské mladíky. Domácí hráči měli na hřišti dobrý pohyb a soupeře k ničemu nepustili. Hned v úvodu druhé třetiny skóroval na 5:1 Formánek na kterého navázal po třech minutách Hledík. Hosté za stavu 6:1 vystřídali brankáře. Po šestém gólů se naše hra zhoršovala a utkání se spíše dohrávalo. Diváci ve zbytku zápasu už žádný gól neviděli. Další zápas chrudimští junioři odehrají ve čtvrtek, kdy odjíždí k utkání do Havlíčkova Brodu.

Góly: 2x Hykl, Votava, Formánek, Pavlík, Hledík
Vyloučení: 3:5 +hráč Kolína 10. minut za nesportovní chování
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Rozhodčí: Jiruška, Budinský
Diváci: 35
Sestava: Dosoudil (od 31. minuty Matoušek)- Hybeš, Votava- Heligr, Kubíček- Obr, Prýl- Pirner, Pejzl- Hykl, Formánek (A), Hebek- Hledík, Pavlík, Šťastný- Svoboda, Kmoníček (C), Hrdlička- Topolský, Pavlata, Nalli