Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Chrudimští v generálce šestkrát inkasovali

25.09.2019 | Tomáš Straka

Čtyři dny před ostrým startem sezóny hostila Chrudim v posledním přípravném utkání hokejisty Náchoda. Ten přijel pouze s jedenácti hráči v poli a proti kompletnímu týmu domácích po čtrnácti minutách prohrával už 0:2. Jenže účastníka královéhradecké krajské ligy dvougólové manko nezaskočilo a v průběhu zápasu skóre otočil. Chrudimští si tak připsali šestou porážku v řadě a před nedělním zápasem s Chocní mají o čem přemýšlet.

Přípravné utkání | Středa 25.09.2019, 18:30

HC Chrudim - HC Náchod

5:6

2:1 2:4 1:1

Branky CR: 8. Cvrček, 14. Novotný, 27. Dobiáš, 38. Jan Polák, 55. Štěpánek - 17. a 40. Řezníček, 23. Škoda, 33. a 34. Vaňát, 59. Prouza

Vyloučení: 2:3

Rozhodčí: Čížek - Pošvář, Kolář

Diváků: 48

HC Chrudim: Ament (od 32. minuty Cvrček) - Budinský, Klement, Urban, Machač, Burkoň, Pilař, Kalous, Hejl - Novák, Koreček, Haltuch, Polák Jan, Karásek, Polák Ondřej, Kišš, Cvrček David, Plch, Štěpánek, Dobiáš

HC Náchod: Lelek (od 32. minuty Kouba) - Chaloupka, Plíhal, Havrda, Podzimek, Řezníček, Vondřejc, Škoda, Verner, Rojšl, Prouza, Vaňát

Aktuální články
Kontumace zápasu se Světlou se ruší - platí původní výsledek 6:3!

Téměř dva týdny po neslavně ukončeném utkání se Světlou nad Sázavou se hokejový svaz snad již definitivně dobral k finálnímu resumé....

Krajští mladší skončili po základní části třetí

Krajští mladší žáci vyhráli na ledě Moravské Třebové 2:4 a skončili tak na třetím místě po základní části soutěže.

Mladší žáci z Kolína bez bodu i bez vstřelené branky

Kluci v zápase s Kolínem nepodali špatný výkon, ale bez vstřelené branky nelze pomýšlet na dobrý výsledek. Hlavně v první třetině...