HC ChrudimHC Dvůr Králové nad Labem

8:1 ((1:0, 4:0, 3:1))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři porazili Dvůr Králové a slaví první místo v tabulce

V posledním zápase sezóny přivítali chrudimští junioři na domácím ledě HC Rodos Dvůr Králové nad Labem. Hlavní trenér Radomír Brázda povolal do utkání hned 18 hráčů plus 2 gólmany.

Cíl byl jasný, získat 3 body a zajistit si tak první místo v tabulce. Gólový účet utkání otevřel v 7. minutě chrudimský útočník Nalli, jenže to bylo v první třetině vše. Domácí hráči z velkého množství šancí využili pouze jednu jedinou. Do druhé třetiny jsme šli s cílem navýšit naše vedení. Po gólech Vojtěcha Felcmana, Cimburka, Obra a Prýla jsme si do kabin odnesli bezpečný náskok. Na soupeři se v závěrečném dějství projevila únava, jelikož hrál jen v 10 hráčích do pole a tak jsme bez problémů dotáhli utkání do vítězného konce. Chrudimští junioři si připsali celkem 13. výhru v řadě a po právu se umístili na 1. místě RLJ nadstavby X.

Góly a asistence: Nalli (Jílek), Felcman V. (Prýl), Cimburek (Felcman M., Hybeš), Obr (Kmoníček), Prýl (Cvrček, Felcman V.),  Pavelka (Prýl, Cimburek), Votava (Cimburek), Prýl (Formánek)

Vyloučení: 4:6 + Felcman Marek (CHR) 5 + OK za hrubost , Voděrek Michal (DKnL) 5 + OK za hrubost, Cerman David (CKnL) 10. minut za nesportovní chování