Domácí výhra juniorů proti Třebechovicím pod Orebem

19.03.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Po pátečním utkání v Náchodě nás čekal další zápas. Na domácím ledě jsme přivítali Třebechovice. V utkání jsme byli lepším týmem a podle toho také vypadal konečný výsledek. Skvělý individuální výkon předvedl obránce Marek Felcman, který dal hattrick a na další dvě branky přihrál. Díky přesvědčivé výhře 10:1 máme další 3 body do tabulky.

Sobota 16.03.2019

HC Chrudim - SK Třebechovice pod Orebem

Góly a asistence: Nalli (Prýl), Topolský (Formánek, Felcman M.), Hybeš (Formánek), Hykl (Felcman M.), Prýl (Felcman V.), Topolský (Hykl), Felcman M. (Hybeš), Hykl (Formánek), Felcman M. (Hybeš, Formánek), Felcman M. (Topolský, Hybeš)
Vyločení: 5:8