HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

10:1 (3:0, 2:0, 5:1)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři sestřelili deseti brankami Moravskou Třebovou

Na domácím ledě jsme v pátek večer přivítali jednoho z outsiderů naší skupiny. Roli favorita jsme zvládli na výbornou a připsali jsme si povinné tři body do tabulky RLJ.

Od první minuty se hrálo převážně v obraném pásmu hostů, kteří jen občas hrozili protiútoky. Chrudimští junioři se ale trápili v zakončení a tak nerozhodný stav platil až do 15 minuty. Ve které Prýl využil přesilovou hru. Poté už jsme jen navyšovali skóre. Které se zastavilo až na konečných 10:1. Velký podíl na výhře má druhá útočná formace, které vstřelila celkem 7 branek. První start v chrudimském dresu si připsal skutečský Kuba Cimburek, který se na výhře podílel hned dvěma góly a jednou asistencí. Příští týden hrajeme v Novém Bydžově, kde nás čeká soupeř větší kvality.

Góly a asistence: Prýl (Hudec, Kulhánek),  Hudec (Cimburek, Kulhánek), Formánek (Hykl, Pavlata), Kulhánek, Hudec (Kulhánek), Hykl (Obr), Cimburek (Hudec), Cimburek (Hudec, Kulhánek), Hykl (Švadlenka), Kulhánek (Hudec)
Vyloučení: 5:10 + 10. minut Matyáš (MTR) za nesportovní chování.