Mladší žáci vysoko porazili Choceň

07.02.2019 | Pavel Sedlák

Ještě než se kluci z mladších žáků rozjeli na jarní prázdniny, tak vysokým rozdílem porazili Choceň.

Sobota 02.02.2019

HC Chrudim - HC Choceň

10:0, 6:0, 3:1

V sobotu jsme nastoupili k mistrovskému utkání na domácím ledě proti Chocni. Chrudimi patří v tabulce čtvrté místo, Choceň je šestá. Domácí neponechali nic náhodě a na Choceň vlétli hned od počátečních minut. Od začátku jsme byli lepším týmem. První gól padl ve čtvrté minutě a postupně jsme skóre navyšovali až na závratných 19:1. Hlavně v první třetině byla k vidění spousta pěkných akcí. Hosté pokazili domácím čisté konto v předposlední sekundě utkání, ale i tak jsme vyhráli nejvyšším rozdílem v sezoně.

Sestava: Pavlík, Vašků – Řehořek, Postupa, Sedlák, Pavliš, Vaško, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Hron, Vašíčková, Hrouda

Góly a asistence: Hron, Řehořek (Postupa), Sedlák (Řehořek), Řehořek (Hron), Pavliš (Urválek), Řehořek (Sedlák), Sedlák (Řehořek), Pavliš (Vaško), Řehořek, Řehořek (Postupa), Postupa, Vaško, Řivnáč (Vaško), Vaško, Poláček (Hron), Vaško (Hron), Postupa, Poláček, Vaško (Řivnáč)