Osmičky na Dynamo nestačily

12.12.2018 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme prohráli na ledě Dynama Pardubice. Nebyl to pohledný hokej ani z jedné strany, ale i tak bylo Dynamo lepší.

Sobota 08.12.2018

HC Dynamo Pardubice "B" - HC Chrudim

3:0, 1:2, 4:0

Ke čtrnáctému zápasu jsme nastoupili jako hosté proti Dynamu Pardubice, které s přehledem drží první místo naší tabulky. Chrudimi patří pěkné čtvrté místo s minimální ztrátou na druhou a třetí příčku. Celý zápas ale moc krásy nepobral. Na obou stranách bylo plno nepřesností a pěkných kombinací jsme mohli vidět pramálo. První gól vstřelili hráči Pardubic a do konce třetiny ještě dva přidali. Po první třetině byl stav 3:0. Druhá třetina byla pro Chrudim nejpovedenější. Soupeř sice zvýšil už na hrozivých 4:0, ale podařilo se nám snížit na rozdíl dvou gólů, 4:2. Závěrečná pasáž hry nám ale nevyšla, z  rychlých brejků jsme dostali další góly až na konečných 8:2. Naše obrana si nedokázala poradit s rychlými úniky a chyběl i větší důraz před naší brankou. Rozhodně se nehrálo jen na jednu bránu a nebyli jsme úplně bez šancí, ale soupeř byl daleko produktivnější. Pochvalu zaslouží Šíma Pavlík, který pochytal řadu dalších gólovek.

Sestava: Pavlík - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Řehořek, Hron, Vašíčková, Šmatera, Hrouda, Kratochvíl

Góly a asistence: Vaško (Řehořek), Vaško

MAXI TIP

Tabulka KLM

Podrobná tabulka
Junioři si připisují první výhru v přípravě, na domácím ledě porazili SC Kolín

K druhému přípravném utkání vyrazili svěřenci trenéra Brázdy v sobotu odpoledne, kdy na domácím ledě přivítali SC Kolín.

Letní hokejový camp skončil

Pátečním odpoledním tréninkem skončil Letní hokejový camp, který na našem zimním stadionu probíhal celý týden.

Vstup do přípravy dopadl na jedničku - Chrudim vyhrála na ledě nováčka 2:1!

Chrudimští hokejisté vstoupili do přípravných zápasů výborně a na ledě nováčka 2. ligy - Nové Paky - zvítězili 2:1. Duel s daleko...

Letní hokejový camp začal. Mladé hokejisty přivítali Jan Kolář a Daniel Rákos!

V prvním přípravném utkání podlehli junioři Havlíčkovu Brodu

Permanentky na sezónu 2019/2020 v prodeji!

Příprava: Druholigový nováček, finalista KLM nebo největší aspirant na postup!

Extraliga juniorů v Chrudimi!

Hráčské a členské příspěvky na sezónu 2019/2020

Foto: Soustředění hokejistů ročníku 2010