HC Dynamo Pardubice "B"HC Chrudim

8:2 (3:0, 1:2, 4:0)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Osmičky na Dynamo nestačily

V sobotu jsme prohráli na ledě Dynama Pardubice. Nebyl to pohledný hokej ani z jedné strany, ale i tak bylo Dynamo lepší.

Ke čtrnáctému zápasu jsme nastoupili jako hosté proti Dynamu Pardubice, které s přehledem drží první místo naší tabulky. Chrudimi patří pěkné čtvrté místo s minimální ztrátou na druhou a třetí příčku. Celý zápas ale moc krásy nepobral. Na obou stranách bylo plno nepřesností a pěkných kombinací jsme mohli vidět pramálo. První gól vstřelili hráči Pardubic a do konce třetiny ještě dva přidali. Po první třetině byl stav 3:0. Druhá třetina byla pro Chrudim nejpovedenější. Soupeř sice zvýšil už na hrozivých 4:0, ale podařilo se nám snížit na rozdíl dvou gólů, 4:2. Závěrečná pasáž hry nám ale nevyšla, z  rychlých brejků jsme dostali další góly až na konečných 8:2. Naše obrana si nedokázala poradit s rychlými úniky a chyběl i větší důraz před naší brankou. Rozhodně se nehrálo jen na jednu bránu a nebyli jsme úplně bez šancí, ale soupeř byl daleko produktivnější. Pochvalu zaslouží Šíma Pavlík, který pochytal řadu dalších gólovek.

Sestava: Pavlík - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Řehořek, Hron, Vašíčková, Šmatera, Hrouda, Kratochvíl

Góly a asistence: Vaško (Řehořek), Vaško

Vyloučení: 3:3