HC ChrudimHC Orli Lanškroun

12:1 (4:0, 0:0, 8:1)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Lanškroun jsme jednoznačně přehráli

Třetí mistrovský zápas jsme odehráli doma s Lanškrounem. Soupeře jsme po celou dobu jasně přehrávali a zaslouženě vyhráli 12:1.

V sobotu mladší žáci ročníku 2008 hostili doma Lanškroun. Jako už bývá pravidlem, většina hráčů soupeře byla urostlejší. Ale ani tentokrát nám to nebylo překážkou a soupeře jsme od počátku přehrávali a od většího výprasku kluky z Lanškrouna zachránil jejich výborně chytající gólman. Soupeř výjimečně zahrozil z brejku, ale naši obránci se stíhali vracet. První gól padl již v třetí minutě a skóre jsme postupně navyšovali. Po první třetině jsme vedli 4:0. Naše převaha pokračovala, ale ve druhé třetině gól nepadl. Ve třetí třetině jsme se konečně rozstříleli a nasázeli soupeři za třetinu osm gólů. Poslední gól zápasu ale padl do naší sítě, kdy se v předposlední minutě podařilo ujet soupeřově kapitánce. Naši kluci si hezky vylepšili statistiky, tři hráči mají na kontě hattrick (Postupa, Hron, Vaško). Po třech kolech nám v tabulce patří hezké třetí místo. Příští týden zajíždíme do České Třebové a Hlinska.

Sestava: Pavlík- Chalupník, Postupa, Sedlák, Vaško, Pavliš, Poláček, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef - Hron, Vašíčková, Řehořek, Urválek

Góly a asistence: Postupa (Řehořek, Dvořák J.), Poláček (Vaško), Poláček, Postupa (Vaško, Hron), Hron (Postupa, Řehořek), Hron (Řehořek), Vaško (Chalupník), Chalupník (Vaško), Postupa (Hron), Vaško (Pavliš), Hron (Řehořek), Vaško

Vyloučení a tresty: 2:2, TS pro CR