HC Chrudim:

Červinka (Kindl) – Prýl (C), Pazdera, Bárta – Hrdlička, Felcman, Hykl (A), Kubant, Helikar, Jaša, Panchartek, Burda, Macas (A), Hebek, Pavlík, Votava, Pilař, Kubíček

IHC Písek:

Lokajíček (Kadlec) – Dohnal, Kurfürst (C), Hail – Hála, Pitel, Mikeska, Kouba, Dubský, Hrakholski, Ryba, Sládek, Hollar (A), Kovařík, Pešek, Lechnýř, Kreuzman, Kříž

Branky a nahrávky: 3. Pilař (Prýl), 16. Hebek (Pavlík), 17. Pilař, 39. Burda (Macas, Bárta), 43. Burda (Hykl), 43. Kubíček (Macas), 57. Pavlík (Helikar, Bárta) – 9. Hail (Hrakholski, Ryba), 28. Kříž (Pešek, Kreuzman), 42. Ryba (Hail, Kreuzman).

Rozhodčí: Labuta – Obr, Landsmann.

Vyloučení: 4:1, navíc Hrdlička a Prýl 5 minut a do konce utkání – Kouba 5 minut a 2x do konce utkání.

Využití: 0:1.

V oslabení: 3:0.

Střely na branku: 27:38 (12:11, 6:12, 9:15)

Diváci: 35

Stadion: Zimní stadion Chrudim

Komentář

Překvapení kola se odehrálo v Chrudimi. Domácí už po první třetině vedli nad Pískem 3:1 a Jihočeši se ne a ne chytit. Blízko srovnání byli na začátku druhé i třetí třetiny, rozhodla však 43. minuta a rychlé góly Daniela Burdy a Josefa Kubíčka v početní nevýhodě. Písek svého soupeře přestřílel, i přesto prohrál podruhé v řadě, navíc inkasoval nejvyšší počet branek v sezoně.

V prostřední třetině se bez rukavic poprali Dennis Hrdlička s Davidem Koubou, druhý jmenovaný dostal hned dva tresty do konce utkání, a za ránu pěstí později zamířil pod sprchy také chrudimský kapitán Adam Prýl. Právě to ale jeho spoluhráčům vůbec nevadilo. Východočeši odčinili předchozí zaváhání s Porubou a vyhoupli se na druhé místo.