Krajští mladší porazili vysoko Choceň

18.01.2020 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci vyhráli na choceňském ledě vysoko 1:8.

Neděle 12.01.2020

HC Choceň - HC Chrudim

Oproti předchozímu zápasu s Hlinskem šlapal chrudimský brankostroj od začátku na plné obrátky. Ze strany hostí byl viděn pěkný kombinační hokej. První třetinu jsme vyhráli rozdílem tří branek, ve druhé přidali další dvě. Čisté konto nám domácí pokazili v předposlední minutě zápasu. Ale nebylo třeba věšet hlavy, protože v poslední minutě jsme na oplátku ještě dvě branky dali.

Sestava: Kropáček, Vašků – Pavliš, Hofman, Poláček, Vach, Vašíček, Vašíčková, Bárta, Dvořák, Sedlák, Kocourek, Chalupník, Šulc
Góly a asistence: Vašíček (Sedlák), Hofman (Poláček), Dvořák (Vach), Hofman (Kocourek), Kocourek, Vašíčková (Poláček), Pavliš (Vašíčková), Vach (Kocourek)