Krajští mladší žáci zvítězili nad Litomyšlí

20.01.2020 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci vyhráli na domácím ledě nad Litomyšlí 9:3.

Sobota 18.01.2020

HC Chrudim - HC Litomyšl

V sobotu nastoupili krajští mladší žáci k dalšímu utkání nadstavbové části tentokrát proti Litomyšli. Od začátku zápasu byli domácí lepším týmem. První třetinu Chrudim vyhrála 4:2, hosté se dokázali prosadit jen ze samostatných úniků.
V dalších třetinách převaha domácích pokračovala až do konečného stavu 9:3. Po sedmi kolech nadstavbové částí se drží krajští mladší žáci přesně ve středu tabulky.

Sestava: Pavlík, Kropáček - Vaško, Postupa, Kolář, Urválek, Řivnáč, Řehořek, Dvořák, Hron, Sedlák, Chalupník, Vach, Pavliš, Šulc, Poláček, Vašíčkova

Góly a asistence:Pavliš (Poláček), Poláček (Pavliš), Pavliš (Šulc), Postupa (Kolář), Pavliš (Hron), Pavliš (Vaško), Vach (Hron), Vaško, Řehořek (Hron)