Krajští mladší žáci remizovali s Rychnovem nad Kněžnou

15.12.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu 7. 12. v prvním zápase nadstavbové části krajští mladší žáci remizovali s Rychnovem nad Kněžnou 6:6.

Sobota 07.12.2019

HC Chrudim - HC Město Rychnov nad Kněžnou

Krajští mladší žáci rozehráli nadstavbovou část své soutěže. Druhý adventní víkend nastoupili doma proti Rychnovu nad Kněžnou. Do půlky zápasu domácí tahali za kratší konec lana, v jednu chvíli prohrávali dokonce už 1:4. Zejména v poslední třetině ale Chrudim zabrala a zápas se podařilo dovést alespoň do remízového stavu.

Sestava: Pavlík – Dvořák, Pavliš, Kocourek, Poláček, Bárta, Vašíček, Matějka, Hofman, Chalupník, Kábele, Vach, Řivnáč, Vašíčková

Góly a asistence: Kocourek (Pavliš), Matějka (Hofman), Pavliš (Řivnáč), Kocourek (Dvořák, Řivnáč), Kocourek (Chalupník)