Mladší žáci vysoko prohráli v Liberci, ale kdo nebyl na utkání neuvěří

15.12.2019 | Jiří Krejčík

Podle výsledku utkání to vypadá na jasnou převahu domácích a další debakl. Kdo ale nebyl na utkání, neuvěří, že tomu tak bylo.

Sobota 14.12.2019

Bílí Tygři Liberec - HC Chrudim

Kluci sehráli s Bílými Tygry vyrovnaný zápas a měli v zápase tolik šancí, jako v žádném jiném zápase proti Liberci od začátku působení v Žákovské lize. V čem byli domácí v tomto utkání o několik tříd jasně lepší, bylo proměňování brankových příležitostí. To bylo až smrtelné a naopak kluci nedokázali vstřelit branku z jasných příležitostí, chvílemi to působilo až jako smůla a zmar. Pravda je, že hokej se hraje na góly, ne na šance. Takže sečteno a podtrženo opět porážka, ale se ctí :-)

Branky a asistence:
Vlček

Sestava HC Chrudim:
Novák – Urválek, Krejčík, Vašek, Řehořek, Vrba – Krbec, Kopecký, Kasal, Vlček, Postupa, Vaško, Kolář, Kratochvil, Šmatera