Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dobrý výkon na body nestačil

11.11.2019 | Jiří Krejčík

V zápase s Havlíčkovým Brodem kluci předvedli opět velmi dobrý. Nebýt výpadku ve druhé třetině, mohli v utkání  pomýšlet i na nějaký bod. 

Sobota 09.11.2019
 

BK Havlíčkův Brod - HC Chrudim

8:6

(3:3, 4:0, 1:3)

Branky a asistence:
Vlček, Kolář (Vrba, Kratochvil), Vlček (Vaško), Postupa (Krejčík), Postupa (Řehořek), Vlček 

Sestava HC Chrudim:
Pavlík (Novák) – Urválek, Krejčík, Vašek, Řehořek– Kolář, Vrba, Kratochvil, Vlček, Postupa, Vaško, Kábele, Bartok, Matějka 

Komentář
 
 
 

Vyrovnaná úvodní třetina, ve které kluci dvakrát vedli, skončila remízou. Na začátku druhé třetiny se domácí ujali vedení. Kluci ve snaze po vyrovnání začali nepochopitelně bláznit a zapomínali na obranu. Přestali si posouvat puky a každý chtěl zlomit vývoj utkání sám. Toho soupeř využil a v rozmezí 33.-36. minuty vstřelil vlastně tři rozhodující branky. O přestávce  při úpravě ledu byla v kabině důrazná a dosti hlasitá domluva trenérů, že takto dál nelze pokračovat. Kluci si toto vzali k srdci a do třetí třetiny nastoupilo jiné mužstvo. Začali opět předvádět svoji poctivou hru podpořenou bojovností a aktivním pohybem. Výsledkem toho bylo snížení na rozdíl jediného gólu a pomalu začali otáčet vývoj zápasu. Od vyrovnání soupeře zachránily tyčky a slabý důraz kluků v zakončení šancí. V závěrečné hře bez brankáře sice inkasovali do prázdné branky, ale i tak zaslouží pochvalu, že i přes nepříznivý vývoj utkání nesložili zbraně a bojovali až do závěrečného hvizdu. Ke spokojenosti trenérů z posledních zápasů chybí už jen nějaké body.        

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybeš







onlajny.com





 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS