Krajští mladší skončili po základní části třetí

03.12.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci vyhráli na ledě Moravské Třebové 2:4 a skončili tak na třetím místě po základní části soutěže.

Sobota 30.11.2019

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chrudim

V sobotu krajští mladší žáci nastoupili k poslednímu utkání základní části na ledě Moravské Třebové. Jednalo se o přímý souboj o třetí místo v tabulce. Chrudimští rovněž toužili ukončit sérii porážek z poslední doby. Od začátku zápasu jsme měli mírně navrch a to vyústilo v první branku zápasu, kterou hosté vstřelili ve třetí minutě hry. Hosté si jednobrankový náskok udrželi až do konce třetiny. V šestnácté minutě druhé třetiny se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, ale domácí stačili necelé dvě minuty před koncem snížit na rozdíl jednoho gólu a začátkem třetí třetiny dokonce vyrovnali. Chrudim stále lépe kombinovala a měla i více gólových šancí. Domácím kombinace chyběla, dostávali se do příležitostí  jen díky unikům fyzicky vyspělejších hráčů. Převaha hostů vyústila v gól v padesáté třetí minutě a v předposlední minutě další gól pečetil konečný výsledek 2:4 pro Chrudim. Jedinou kaňkou zápasu byl poměrně velký počet vyloučených. Krajští mladší žáci tak po základní části skončili na pěkném třetím místě.

Sestava: Kropáček, Vašků – Dvořák, Pavliš, Kocourek, Poláček, Bárta, Vašíček, Matějka, Hofman, Chalupník, Sedlák, Řivnáč, Vašíčková, Hron

Góly a asistence: Dvořák (Vašíčková), Pavliš (Kocourek), Dvořák (Vašíček), Řivnáč