Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajští mladší skončili po základní části třetí

03.12.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci vyhráli na ledě Moravské Třebové 2:4 a skončili tak na třetím místě po základní části soutěže.

Sobota 30.11.2019
 

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chrudim

2:4

(0:1, 1:1, 1:2)

V sobotu krajští mladší žáci nastoupili k poslednímu utkání základní části na ledě Moravské Třebové. Jednalo se o přímý souboj o třetí místo v tabulce. Chrudimští rovněž toužili ukončit sérii porážek z poslední doby. Od začátku zápasu jsme měli mírně navrch a to vyústilo v první branku zápasu, kterou hosté vstřelili ve třetí minutě hry. Hosté si jednobrankový náskok udrželi až do konce třetiny. V šestnácté minutě druhé třetiny se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, ale domácí stačili necelé dvě minuty před koncem snížit na rozdíl jednoho gólu a začátkem třetí třetiny dokonce vyrovnali. Chrudim stále lépe kombinovala a měla i více gólových šancí. Domácím kombinace chyběla, dostávali se do příležitostí  jen díky unikům fyzicky vyspělejších hráčů. Převaha hostů vyústila v gól v padesáté třetí minutě a v předposlední minutě další gól pečetil konečný výsledek 2:4 pro Chrudim. Jedinou kaňkou zápasu byl poměrně velký počet vyloučených. Krajští mladší žáci tak po základní části skončili na pěkném třetím místě.

Sestava: Kropáček, Vašků – Dvořák, Pavliš, Kocourek, Poláček, Bárta, Vašíček, Matějka, Hofman, Chalupník, Sedlák, Řivnáč, Vašíčková, Hron

Góly a asistence: Dvořák (Vašíčková), Pavliš (Kocourek), Dvořák (Vašíček), Řivnáč

Vyloučení: 10:9

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS