Krajští mladší žáci nestačili na Dynamo

21.11.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci prohráli na ledě Dynama Pardubice.

Sobota 16.11.2019

HC Dynamo Pardubice "B" - HC Chrudim

V sobotu krajští mladší žáci nastoupili k předposlednímu utkání základní části na ledě Dynama Pardubice. Hosté drželi s Dynamem krok jen první třetinu, na přestávku se šlo za stavu 1:0. Bohužel, druhá část byla pro Chrudim třetinou hrůzy, kdy dostali sedm gólů.  Domácí hráli většinou jednoduchý hokej s čekajícím hráčem na modré a našim se nedařilo na tento systém najít odpověď. V poslední třetině už nebyla převaha domácích tak markantní, ale gólový rozdíl i tak ještě narostl.

Sestava: Pavlík, Vašků – Dvořák, Pavliš, Kocourek, Poláček, Bárta, Vašíček, Matějka, Šmatera, Hofman, Sedlák, Řivnáč, Vašíčková, Hron
Góly a asistence: Hron, Dvořák (Šmatera)