Mladší žáci prohráli na domácím ledě s Litomyšlí

13.11.2019 | Pavel Sedlák

V sobotním zápase mladší žáci prohráli na domácím ledě s Litomyšlí.

Sobota 09.11.2019

HC Chrudim - HC Litomyšl

Krajští mladší žáci nastoupili na domácím ledě proti Litomyšli, která pro tuto sezonu spojila síly s Lanškrounem. Skóre zápasu otevřeli sice domácí, ale jinak s fyzicky vybavenějšími hráči Litomyšle měli domácí velké problémy. Chrudimi se nedařilo pokrýt úniky hostí, kteří byli v zakončení nemilosrdní. Ze strany domácích byla povedená poslední třetina, kdy byli častěji v držení puku a tlačili na branku soupeře, ale ohromné manko z první a druhé třetiny se jim již nepodařilo smazat.

Sestava: Kropáček, Vašků – Dvořák, Pavliš, Kocourek, Sedlák, Řivnáč, Chalupník, Popílek, Hofman, Vašíčková, Hron, Poláček, Bárta, Vašíček
Góly a asistence:Hron, Popílek, Hofman (Vašíčková, Chalupník)

Vyloučení:3:5