Výhra mladších žáků v derby s Hlinskem

22.10.2019 | Pavel Sedlák

V neděli jsme pomstili áčko a v derby porazili Hlinsko.

Neděle 20.10.2019

HC Chrudim - HC Hlinsko

V neděli krajští mladší žáci nastoupili do druhého víkendového zápasu. Soupeřem jim byl okresní rival z Hlinska, který se jim v tabulce tlačí na záda. Domácím se v šesté minutě podařilo vsítit úvodní branku. Hlinečtí sice po deseti minutách vyrovnali, ale Chrudim v závěru třetiny opět zabrala a šla do vedení o dvě branky. Ve dvacáté šesté minutě jsme sice vedli už 5:1, ale na ledě to byla vyrovnaná bitva. Hra se stále přelévala ze strany na stranu, ubránit fyzicky vyspělejší kluky z Vysočiny nebylo jednoduché. Po druhé třetině se šlo do šaten za stavu 5:2. Ve třetí třetině se chvílemi stupňoval nápor hostí, ale už se jim podařilo snížit jen na rozdíl dvou branek a domácí si tak zapsali všechny body.

Sestava: Kropáček, Vašků - Dvořák, Pavliš, Řivnáč, Sedlák, Hron, Vašíčková, Poláček, Vašíček, Kocourek, Kment, Matějka, Hofman

Góly a asistence: Kocourek (Matějka), Kment (Řivnáč), Hron (Pavliš), Hron (Pavliš), Postupa (Matějka)