Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí prohra přes velmi dobrý výkon

28.10.2019 | Jiří Krejčík

Mladší žáci v neděli v dohrávce hostili na domácím ledě soupeře Bílí Tygři Liberec. Výkonem navázali na předešlé zápasy a s vedoucím mužstvem soutěže i přes prohru sehráli vyrovnaný zápas.

Neděle 27.10.2019
 

HC Chrudim - Bílí Tygři Liberec

4:6

(2:3,0:1, 2:2)

Kluci začali utkání ve vysokém tempu, svého soupeře výborným pohybem a nasazením zatlačili v jeho obraném pásmu. Z tlaku, který si vytvořili, se ve druhé minutě klukům podařilo skórovat a ujali se tak vedení. Po vstřelení branky domácím hráčům narostla křídla a svého soupeře jasně přehrávali. Bohužel se nepodařilo z vypracovaných šancí vstřelit další branky. Soupeř si připsal první střelecký pokus až v 8. minutě a byl hned úspěšný. Po chybě a nedůrazu v obraném pásmu vstřelil vyrovnávací gól. Po vstřelené brance se soupeř dostal do hry a najednou se změnil poměr sil na ledové ploše. Kluci přestali být aktivní, přestali bruslit, projížděli souboje a kupili chybu za chybou. Do konce první třetiny soupeř  diktoval tempo hry a podařilo se mu otočit stav zápasu. Po důrazné trenérské domluvě  o přestávce se kluci vrátili ke své poctivé hře a k vidění bylo rychlé a dramatické utkání. Hra byla opticky vyrovnaná, ale soupeř byl úspěšnější v proměnění brankových příležitostí. Vytvořil si brankový náskok, který se klukům přes velkou snahu podařilo ve třetí třetině jen snížit. Přesto kluci zaslouží za dnešní předvedený výkon,  snahou zlomit nepříznivý vývoj utkání a bojovností až do konce utkání velkou pochvalu.   

Branky a asistence:
Bartok, Kopecký (Řehořek), Kopecký (Vrba), Vrba

Sestava HC Chrudim:
Pavlík – Matějka, Krejčík,Vašek, Řehořek, Krbec, Popílek– Kasal, Kopecký, Vrba, Vaško, Kratochvil, Vlček, Bartok, Kolář, Postupa, Kábele

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS