Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyhodnocení ročníku 2010

15.04.2020 | Daniel Šeda

Po loňském „restartu“ ročníku 2010, jsme se rozhodli pokračovat v nastoleném směru v postupném zvyšování nároků na kluky. Hned start do sezóny začal docela zostra, když většina kluků byla od půlky srpna po dobu dvou týdnů, někdy i dvakrát denně na ledě. 

Hned poté jsme vyrazili na skvěle obsazený dvoudenní turnaj do Humpolce, kde byla možnost se utkat s takovými týmy, jako Sparta nebo Jihlava. V následných mistrovských utkáních byl znát velmi intenzivní vstup do sezóny, kdy kluci s velkým přehledem zvládali zápasy se svými tradičními soupeři. 
Vánoce jsme naplánovali intenzivně hokejově – postupně jsme navštívili skvěle obsazené turnaje ve Žďáru nad Sázavou, Vídni a Kutné Hoře.  
Především v prvních dvou turnajích kluci odehráli výborné zápasy se skvělými výsledky.  Po Vánocích pokračovala mistrovská utkání, kde došlo k potvrzení vzestupných výkonů.  Na začátku března jsme odehráli poslední turnaj v Hlinsku, v němž jsme skončili z 8 týmů na skvělém 2. 
místě po jediné porážce ve finále. Co jsme už bohužel nestihli s ohledem na situaci okolo nás a následný vývoj -  dvoudenní výborně obsazený turnaj v Chocni, který měl být tečkou za sezonou. I tak toho kluci stihli za sezónu hodně – absolvovali 86 tréninkových jednotek,  odehráli
18 mistrovských utkání,  4 přátelská utkání (Hradec, Pardubice, Kolín),
  5 kvalitně obsazených turnajů (Humpolec, Ždár, Vídeň, Kutná Hora, Hlinsko).  Zároveň bylo zajímavé střídání různých herních systémů. 
Většinu sezóny odehráli kluci minihokej, dále často hráli systém „Pouzar“, přátelská utkání plus jeden turnaj odehráli na celé hřiště a v jednom mistráku si vyzkoušeli „Karlovy Vary“. Příští sezónu to již bude jednodušší, mělo  by se začít hrát na celé hřiště, což bude bezesporu výzva. Nicméně s ohledem na pokroky, které udělali za poslední 2 roky, toto jistě zvládnou a připíší si spoustu úspěchů!

 
Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Pozvánka na Valnou hromadu

.

 
Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...

 
Výherci soutěže si dnes převzali odměny

Lukáš Mrázek z ročníku 2010, Jiří Sedlák a Lukáš Vaško oba z ročníku 2008, Robert Pilař z ročníku 2013 a jako nejmladší výherce a...

 
Trénuje i juniorka a dorostenci
 
Foto: Mládežníci chrudimského HC pokračují v letní přípravě!
 
Hráči A-týmu odpovídali na otázky fandů!
 
Mládež odstartovala letní přípravu
 
Informace k letní přípravě!
 
Organizační změny v HC Chrudim z.s.
 
Mladí hokejisté mají přípravu i v nouzovém stavu
 
Odkazy
MAXI TIP
    
 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS