Juniory čeká ostrý start v REDSTONE Extralize!

12.09.2019 | Tomáš Straka

V pátek v 20:00 odstartuje chrudimská juniorka na domácím stadionu nový ročník REDSTONE Extraligy! Jako nováček druhé nejvyšší soutěže přivítá tým pražské Kobry. Nenechte si ujít atraktivní souboj a přijďte fandit.

Základní část soutěže bude probíhat ve dvou skupinách – západní a východní. Skupinu Západ budou hrát Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Labem, Písek, Chrudim, Kobra Praha a Kralupy nad Vltavou, skupinu Východ pak Havířov, Šumperk, Litomyšl, Poruba, Přerov, Warriors Brno a Vsetín.

Družstva se ve skupinách utkají šestikolově každé s každým. Po 36 zápasech postoupí první čtyři z každé skupiny do play off, kde je čekají čtvrtfinále, semifinále a finále, vždy na tři vítězná utkání. Hned ve čtvrtfinále dojde k prolnutí týmů z obou skupin, první ze Západu vyzve čtvrtého z Východu atd.

REDSTONE Extraliga je určená hráčům ročníku 2000 a mladším. Základní část potrvá až do 28. února.