Hokejisté ročníku 2010 na turnaji v Humpolci

10.09.2019 | Trenér ročníku 2010

Letošní start do sezóny byl velmi náročný. Zvolili jsme velmi dobře obsazený turnaj v Humpolci. Naše skupina byla velmi náročná - byly v ní týmy Písku, Sparty, Jihlavy, Havlíčkova Brodu a Humpolce.

Tito silní soupeři byli vesměs nad naše síly, nicméně se ukázalo, že kluci dokáží zabrat a odehráli vyrovnané zápasy s finalistou turnaje z Písku, či jeden ze zápasů s Jihlavou prohráli o gól. Celkové umístění na 11. místě z 12 týmů se může jevit jako neúspěch, ale šlo o první zkušenost z takto silně obsazeného turnaje. Zároveň příslibem byly zlepšující se výkony a hra v průběhu turnaje. Ve stejnou chvíli nám turnaj ukázal, na čem musíme zapracovat, abychom příště mohli v takto náročné konkurenci obstát.