Trenér Jiří Polák: "Celý mančaft pracoval na sto procent"

06.03.2019 | Tomáš Straka

Kouč chrudimských hokejistů Jiří Polák hodnotí semifinálovou sérii s Chotěboří:

"V semifinálové sérii jsme narazili na velice dobře připraveného a houževnatého soupeře, který díky výborným výkonům ve čtvrtfinále měl hodně sebevědomí a byl nastaven v perfektním módu play-off. To se také plně projevilo zejména v prvním utkání celé série. Já musím pochválit celý tým, že dokázal stejně poctivou hrou postupně elán soupeře přibrzdit a otočit celou sérii v náš prospěch. Ve všech utkáních hráči dokázali udržet laťku nasazení a bojovnosti na nejvyšší úrovni. Celý mančaft pracoval na sto procent a snažil se dodržovat věci, které jsme si k jednotlivým činnostem řekli. Největší odměnou za předvedené výkony je pro kluky postup do finále, na které se už těšíme stejně jako na naše skvělé fanoušky, kteří byli opět naším šestým hráčem v poli.

I když se tomu celou sezonu bráním, tak ač nerad ale musím se vyjádřit k jedné věci. Už druhou sezonu si dost těžce zvykám na to, že v dnešní době člověk schovaný za počítač může slovně napadnout druhého člověka a nic se s tím nedá dělat. Je ale velmi smutné, když k těmto invektivám a často i vulgárním oslovením dochází ze strany oficiálních představitelů klubů, na oficiálních stránkách těchto klubů a v oficiálním hodnocení jednotlivých utkání. Nechci se vydávat touto cestou a naopak bych chtěl vyzvednout výkony všech hráčů HC Chotěboř, kteří stejně jako naši hráči přispěli k tomu, že tahle série byla opravdu skvělá a diváci na obou stranách si ji určitě užili. Výkony mladých obránců Laciny a Suchého, útočníků Dvořáka a Činčily a hlavně úžasný výkon brankáře Peška byly ozdobou celé série. O to více mne mrzí nepochopitelné gesto realizačního týmu soupeře, který po závěrečném hvizdu nedokázal podat ruku jednomu z našich hráčů. A podle mne je to zcela zbytečná kaňka za touto skvělou sérií semifinálových zápasů."

Muži | Středa 13.11.2019, 18:30
Chotěboř - Chrudim

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00

Junioři | Neděle 03.11.2019
Žďár n. S. - Chrudim

Junioři | Pátek 15.11.2019
Chrudim - Kralupy n.V.

Dorost | Neděle 10.11.2019
Dynamo "B" / Chrudim - Kolín

Dorost | Sobota 23.11.2019
VS.
Dynamo "B" / Chrudim - Žďár n. S.

Ročník 2005 | Sobota 09.11.2019
Havlíčkův Brod - Chrudim

Ročník 2005 | Sobota 16.11.2019
Chrudim - Hradec Králové

Ročník 2006 | Sobota 02.11.2019
Choceň - Chrudim

Ročník 2006 | Sobota 16.11.2019
Pardubice "B" - Chrudim

Ročník 2007 | Sobota 09.11.2019
Havlíčkův Brod - Chrudim

Ročník 2007 | Sobota 16.11.2019
Chrudim - Hradec Králové

Ročník 2008 | Neděle 10.11.2019
Chrudim - Česká Třebová

Ročník 2008 | Sobota 16.11.2019
Pardubice "B" - Chrudim

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Jediná trefa stačila v Chotěboři na výhru!

Chrudim nastoupila do utkání v o poznání lepším rozpoložení než na ledě Lanškrouna a už v první třetině měla blíže ke vstřelení...

Mladší žáci padli i s Českou Třebovou

Krajští mladší žáci prohráli na domácím ledě s Českou Třebovou.

Mladší žáci prohráli na domácím ledě s Litomyšlí

V sobotním zápase mladší žáci prohráli na domácím ledě s Litomyšlí.

Dorost zvítězil nad Kolínem

Dobrý výkon na body nestačil

Vyrovnané utkání bez vítěze

Chrudim se na ledě posledního protrápila ke dvěma bodům

Chrudim porazila mistrovskou Českou Třebovou fotbalově 2:1!

Ve středu hostíme úřadujícího mistra!

V derby bez bodu

MAXI TIP