Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým posílí zkušený obránce Hejduk a v útoku se přeci jenom objeví mladík Pavlík

23.09.2022 | Redakce

Již od začátku přípravy na ledě s týmem trénuje ostřílený obránce Tomáš Hejduk, který v posledních sezonách hájil barvy Opočna. Kvůli složité dopravě z jeho místa bydliště však nebylo do poslední chvíle jasné jestli v chrudimském dresu do nadcházející sezóny nastoupí. Po konci přípravného období se však šikovný obránce rozhodl pro pokračování v HC Chrudim, kde již v minulosti odehrál řadu sezón. Za Chrudim v sezóně bude nakonec nastupovat také Zdeněk Pavlík a bohužel musíme rovněž oznámit, že s hokejem již definitivně nebude pokračovat odchovanec Petr Koreček.

Tomáš Hejduk (obránce, 44 let)

 

Návrat do Chrudimi hlásí bratranec vítěze Stanely Cupu Milana Hejduka a bývalého reprezentanta, Tomáš Hejduk. Zkušený obránce oblékal chrudimský dres již v minulosti, když zde na začátku nového tisíciletí odehrál celkem 3 sezóny v 2. lize. Poté kvůli svému zaměstnání odešel do Královehradecké krajské hokejové ligy, kde působil v dresu TJ Spartak Nové Město nad Metují a HC Baroni Opočno. Právě proti svému bývalému klubu odehrál Tomáš své poslední přípravné utkání, ve kterém zaznamenal hned dvě branky.


Zdeněk Pavlík (20 let)


V chrudimském dresu se nakonec objeví také Zdeněk Pavlík. Mladý odchovanec klubu minulý rok táhl bodově juniorku a po konci letní přípravy s A-týmem se rozhodl pro odchod do HC Spartak Choceň. V dresu Spartaku však stihl pouhé dvě tréninkové jednotky. Na vlastní rozhodnutí z důvodu školy se Zdeněk Pavlík rozhodl pro návrat zpět do Chrudimi a je tak vítanou posilou do útočných řad. V dresu našeho soupeře tak budou působit nakonec pouze 2 Chrudimáci a to Jan Polák a Tomáš Novotný. Zdeněk Pavlík za náš A-tým odehrál tři přípravná utkání a v každém z nich se dokázal bodově prosadit. 


Petr Koreček (27 let)


Barvy našeho klubu již nebude hájit Petr Koreček, který zde odehrál celou svoji hokejovou kariéru. Pokračovat s hokejem mu bohužel nedovolí pracovní povinnosti, kvůli kterým se rozhodoval o svém konci s hokejem již minulou sezónu. Nakonec se však rozhodl pokračovat a v play-off 2022 zářil, když byl s osmi body jeden z nejčastěji bodujících hráčů týmu. O svém konci byl Petr Koreček přesvědčený již před startem letní přípravy, ale stále zde žila malá naděje, že by přeci jen změnil názor. Nyní už je rozhodnutí definitivní. Proto Petře děkujeme za odvedenou práci ve všech těch utkáních v dresu s chrudimskou orlicí na hrudi a přeje mnoho štěstí a úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě.

 
Utkání

Muži | Středa 05.10.2022, 18:30
4. kolo
Česká Třebová - Chrudim
 
Muži | Neděle 09.10.2022, 18:00
5. kolo
VS.
Chrudim - Choceň
 
Junioři | Neděle 02.10.2022, 16:00
7. kolo
6:0
Salzburg - Chrudim
 
Junioři | Pátek 07.10.2022, 18:00
8. kolo
VS.
Přerov - Chrudim
 
Dorost | Neděle 02.10.2022, 12:45
6. kolo
7:3
HC Chrudim - PZ Kladno
 
Dorost | Pátek 07.10.2022, 16:55
7. kolo
VS.
Břeclav - HC Chrudim
 
Ročník 2008 | Sobota 01.10.2022, 18:00
5. kolo
Chrudim - Litomyšl
 
Ročník 2008 | Sobota 08.10.2022, 11:30
7. kolo
VS.
Polička - Chrudim
 
Ročník 2009 | Neděle 02.10.2022, 09:00
6. kolo
2:8
Chrudim - Havlíčkův Brod
 
Ročník 2009 | Sobota 08.10.2022, 15:15
7. kolo
VS.
Žďár n. S. - Chrudim
 
Odkazy
KURZ BRUSLENÍ
nábor
Partneři

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

Děkujeme městu Chrudim za podporu zejména mládežnického sportu

PARTNEŘI

Auto HybešAuto Hybeš

Hejduk Sport

VS Chrudim


Frischbeton

Strojírny Hedvikov
Hejduk Sport


Hejduk Sportonlajny.com 


Aktuální články
Kohouti ukázali svou kvalitu v útoku a Chrudimi nastříleli hned 14 branek

Kdyby někdo před utkáním řekl, že chrudimští hokejisté vstřelí České Třebové na jejím domácím ledě pět branek, tak by se...

 
Chrudim porazila v derby Hlinsko a zůstává po třech kolech stále neporažena!

V nedělní podvečer se na zimním stadionu v Chrudimi odehrál pikantní souboj mezi HC Chrudim a HC Hlinsko. V sestavě soupeře...

 
Chrudim ve třetí třetině zabrala a z Poličky veze plný počet bodů

Druhé kolo Východočeské ligy zavedlo chrudimské hokejisty na led zimního stadionu v Poličce, kde jsme se utkali s místním celkem. Do brány...

 
Z úvodního utkání proti Slovanu berem 2 body za výhru po nájezdech
 
Tahle parta nemá dost! Po Kladnu junioři porazili další bývalý extraligový tým.
 
A-tým v posledním přípravném utkání porazil "Opočno"
 
Odvetné přípravné utkání na ledě Jaroměře vyznělo lépe pro domácí
 
První domácí výhra omlazeného A týmu
 
Prohra v prvním přátelském utkání sezóny
 
A-tým zná jízdní řád soutěže. V úvodním kole přivítá na domácím ledě Slovan.
 
 
RSS