Veronika Hejdová |

První vlastní kabina pro hráče ročníku 2014

V pondělí 13.9. se kluci z týmu 2014 poprvé sešli ve své první vlastní kabině. Skvělý trenér Tomáš Poloprudský vše vymyslel a zajistil, klub přispěl na nový koberec a spousta rodičů věnovala svůj volný čas na důkladný úklid a nutné opravy. A nebyl by to POLO tým, kdyby převzetí neproběhlo ve velkém stylu.

Nechybělo zdravé ovocné občerstvení ani sladký dort s klubovým znakem. Pozvání na oslavu přijal za vedení klubu i Tomáš Langr, který kluky potěšil novými puky a především klubovou vlajkou. Kabina je vyzdobena dresy a nechybí ani vylepená vlastní týmová pravidla, se kterými všechny přítomné seznámil Ottík Poloprudský.

Teď už jen popřát, aby se klukům v kabině líbilo a aby prázdná police nad dveřmi byla brzy zaplněna vítěznými poháry.