Přípravné utkání, středa 09.09.2020, 18:30

HC JaroměřHC Chrudim

4:1 (1:1 0:0 3:0)

Odveta se Chrudimským příliš nepovedla

Hokejisté Chrudimi nastoupili na kluzišti v Jaroměři s cílem navázat na tři dny staré vítězství proti stejnému soupeři 7:0. A začátek vypadal slibně. Hosté svého soupeře přehrávali a vypracovali si dostatek gólových příležitostí. Ujala se však až střela nepokrytého Dobiáše v 16. minutě. Radost z vedoucí branky ale trvala jen chvilku. Domácí se po chrudimské chybě dostali k samostatnému úniku a bylo vyrovnáno. Nerozhodné skóre vydrželo až do 53. minuty, kdy Jaroměř dokázala využít přesilovou hru. Obdržená branka Chrudim zlomila a z hrubek, které hostující hráči kupili, dokázali domácí vytěžit další dvě gólové pojistky.

Branka CR: 16. Dobiáš

Sestava:
Matoušek (od půlky utkání Dosoudil) - Urban, Pilař, Budínský, Machač, Hudec, Heligr - Kišš, Formánek, Polák Jan, Štěpánek, Polák O., Polák Jiří, Dobiáš, Kostka, Karásek, Felcman