Radek Prostřední |

Informace pro fanoušky HC Chrudim

V souvislosti s novým nařízením Ministerstva zdravotnictví ze dne 24.9.2020 vstupují v platnost opatření při pořádání sportovních akcí v hale. Dovolujeme si připomenout několik zásadních věcí. Týkají se utkání našeho hokejového klubu.

Maximální počet diváků na utkání je 1.000 osob. Zápas mohou sledovat pouze sedící diváci. Veškeré prostory pro stojící fanoušky budou zavřeny. Povinností všech fanoušků je mít při vstupu na stadion a v průběhu utkání na obličeji ochrannou roušku. Sedící fanoušci by měli mezi sebou dodržovat minimální 2 m odstup. V zázemí zimního stadionu bude před utkáním, v jeho průběhu a bezprostředně po jeho skončení omezen pohyb osob, které se nebudou podílet na pořádání a organizaci zápasů.