Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

20.03.2017 | Vojtěch Kašpárek

Na poslední zápas dlouhé sezóny se kluci vydali do Lanškrouna. Hrálo se o druhé místo, takže motivace byla veliká. Sobotní "divoký" zápas s Moravskou Třebovou se zvládnul, takže klukům stačila remíza s Lanškrounem a zůstali by na druhém místě. Celý článek

Mladší žáci si v Moravské Třebové otevřeli střelnici

06.02.2017 | Vojtěch Kašpárek

Již po první třetině bylo jasné, kdo bude brát body. Obavy ze soupeře se rozplynuly již od prvních minut. Zodpovědný výkon, napadání, bruslení, to stačilo, aby po 2 třetinách bylo vedení 13:3. Třetí třetina se dohrávala již v poklidném tempíčku, takže si i Klasik v bráně občas sáhnul na puk. Hoši děkujeme ))) Celý článek

Mladší žáci porazili Pardubice

16.01.2017 | Matouš Kašpárek

Nastoupili jsme do zápasu s tím že vyhrajeme a taky se nám to vedlo. Hned v první třetině byli trenéři moc spokojení s tím jak hrajeme. Dávali jsme góly, hráli důrazně, bruslili a nevynechávali souboje. Všem se zápas moc líbil, trenéři byli moc spokojení a jestli to takhle půjde dál tak se máme na co těšit. Jen tak dál. !!!!DERBY JE NAŠE!!!! Celý článek

Vánoční turnaj mladších žáků - Rakovník

19.12.2016 | Vojtěch Kašpárek

V neděli jsme se zúčastnili vánočního turnaje v Rakovníku. Zápasy se hrály 2x12 minut a každá třetina se počítala jako jeden zápas.
Celý článek

Mladší žáci porazili Rychnov nad Kněžnou

V sobotu na led našich šampiónů zavítal celek z Rychnova nad Kněžnou. Soupeři patří poslední místo v tabulce, takže to byla výzva pro všechny naše střelce. Do utkání byly nominováni všichni kluci, co jsou na soupisce. Celý článek