Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost

Starší dorost veze dva body z Krkonoš

15.11.2016 | Petr Kulhánek

Jak bývá zvykem, do Trutnova jsme dorazili poněkud v nevalném počtu třinácti hráčů, z čehož zůstávali tři obránci a deset útočníků. Zatím každé naše utkání s Krkonošemi z počátku ovládl soupeř a všechny okolnosti naznačovali tomu, že dnes tomu nebude jinak, ale k našemu překvapení jsme do zápasu vstoupili poměrně dobře. Celý článek

Vstup do sezóny staršímu dorostu nevyšel

18.09.2016 | Petr Kulhánek

Chrudimský starší dorost přivítal na svém ledu Tábor a už po patnácti vteřinách prohrávali domácí 0:1.  Celý článek

Letní příprava začala i juniorce a starším dorostencům

03.05.2016 | Tomáš Straka

Společný tým chrudimských juniorů a staršího dorostu se v pondělí hlásil trenérské dvojici Polák-Gondek, aby mohla odstartovat tolik potřebná "letní příprava". Vždy od pondělí do čtvrtka až do konce června čeká mladíky pořádný zápřah v podobě kondičních cvičení venku i v tělocvičně, posilovny, fotbalu a zahálet nebude ani in-line plocha na chrudimském stadionu. Jak se hokejistům dařilo polykat první tréninkové dávky si můžete prohlédnou ve fotogalerii. Celý článek

Starší dorost zakončil sezónu vítězně

12.03.2016 | Marek Dvořák

Na konec sezóny jsme sehráli pěkné, rychlé a tvrdé utkání s posledním celkem tabulky z Poděbrad. Soupeřova hra vůbec neodpovídala jeho umístění, ba naopak. Pokaždé jsme vedli, ale soupeř vždy dokázal v přesilových hrách srovnat. Na naší třetí branku z 57 minuty už naštěstí nedokázal reagovat. Celý článek

Starší dorostenci porazili Jindřichův Hradec na nájezdy

09.03.2016 | Marek Dvořák

První třetinu jsme opět prospali a předvedli pouze chabý výkon. Dále se nic nezměnilo a zdárně jsme se proflákali až do nájezdů. Soupeř v nich dvakrát neuspěl a my po brankách Pavelky a Hudce bereme dva body. Celý článek

Archiv článků

TRY OUT 2017/2018
Tabulka KLM

Podrobná tabulka
Aktuální články

Videoreportáž z akce Týden hokeje na ZS v Chrudimi.

Chrudimští si poradili s Třebechovicemi pod Orebem

Hokejisté Chrudimi po Hronovu přivítali dalšího účastníka KLM Královéhradeckého kraje a byť i tentokrát zvítězili, a to dokonce s...

Týden hokeje HC Chrudim

Vážení přátelé, náš hokejový klub se letos zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný ČSLH, který má za cíl podpořit...