Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ročník 2011

Memoriál Tomáše Meduny 2019

09.09.2019 | Vlastimil Talanda

Dne 7.9. jsme na domácím stadionu pořádali Memoriál Tomáše Meduny pro rok 2019. Letošního turnaje se účastnily týmy HC Sparta Praha, Mounfield Hradec Králové, HC Hvězda Praha, HS Třebíč a domácích HC Chrudim. Celý článek

Hokejisté ročníku 2011 vyhráli Christmas Cup!

27.12.2018 | Vlastimil Talanda

Ve dnech 22.-23.12. se účastnili hokejisté ročníku 2011 turnaje Christmas Cup v Děčíně. Turnaj byl velmi dobře obsazen týmy domácích Medvědů, Mountfieldu HK, Slovanu Ústí nad Labem, Slaným, Dragons Minsk a Českolipskými Predátory.
Celý článek

Ročník 2011: Víkendové zápasy s Litomyšlí a Pardubicemi

22.10.2018 | Vlastimil Talanda

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Litomyšle a Pardubic. V prvním zápase s Litomyšlí, byla z naší strany první třetina spíše veřejným bruslením a po zásluze jsme prohrávali 1:6.  Celý článek

Memoriál Tomáše Meduny: Mladší přípravka vybojovala 2.místo!

17.09.2018 | Vlastimil Talanda

Jako každý rok se pořádal na domácím stadionu Memoriál Tomáše Meduny. Turnaje se zúčastnily týmy Hradce Králové, Pardubic, Kolína a Náchoda. Nad naše síly byl pouze tým Mountfieldu Hradec Králové a kluci po skvělých výkonech obsadili 2. místo. Moc všem děkujeme a samozřejmě děkujeme i rodičům, babičkám, sourozencům, za skvělou kulisu.  Celý článek

Turnaj minihokeje v Litomyšli

27.03.2018 | Vlastimil Talanda

V neděli naši nejmladší hokejisté ukončili zápasovou sezónu turnajem v Litomyšli. Našim hokejistům se dařilo, bez ohledu na konečné 4. místo, na výbornou. Po rozcvičce jsme se v prvním zápase střetli s týmem Rychnova nad Kněžnou. Celý článek