Archiv

Starší žáci získali v žákovské lize již 9 bodů

O víkendu starší žáci odehráli již sedmé kolo základní části Žákovské ligy. V dosavadním průběhu vybojovali již 9 bodů za sérii tří výher v řadě, ve kterých porazili domácí Kolín, následně na domácím zimním stadionu přehráli buldoky z Neratovic a další výhru si připsali na ledě Poděbrad.

Výborný výkon starších žáků v úvodním kole Žákovské ligy

Starší žáci ve vyrovnaném zápase v prvním zápase nové sezony sahali na body v sousedském derby v Pardubicích. Po prohrané první třetině se kluci v dalším průběhu utkání zlepšily a ve třetí třetině výsledek zápasu otočili ve svůj prospěch. Domácí v 50.minutě vyrovnali a vítěznou branku vstřelili 47 sekund před koncem zápasu. Pojistku přidali do prázdné branky při hře hostů bez brankáře.

Přípravné zápasy ligových starších žáků před začátkem nové sezóny skončily

Pátkem skončily přípravné zápasy pro starší žáky, jako příprava na start Žákovské ligy starších žáků. Celkem kluci sehráli 4 přátelská utkání systémem doma-venku se Žďárem nad Sázavou a Kolínem. Dále se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Havlíčkově Brodě, kde jim soupeřem byly hráči Tábora, Havlíčkova Brodu, Jihlavy a Hvězdy Praha.

Těsná prohra mladších žáků s Mladou Boleslaví

V předehrávaném kole Žákovské ligy přivítali na mladší žáci na domácím ledě hráče Mladé Boleslavi. První třetina utkání byla jako ze zlého snu, soupeř trestal každé zaváhání a  po první třetině svítil na časomíře stav 0-4.

Mladší žáci vítězně v Jihlavě

V dohrávce Žákovské ligy zajížděli mladší žáci netradičně ve čtvrtek do Jihlavy. Kluci sehráli poslední mistrovský zápas před 14 dny.

Mladší žáci sahali na body v Mladé Boleslavi

Kluci na ledě v Mladé Boleslavi vtrhli do utkání jako uragán. Vedoucí branku vstřelili v čase 00:51. V pokračování první třetiny výborným pohybem a nátlakovou hrou domácí do výraznějších šancí vůbec nepouštěli.

Ligoví mladší žáci doma spíš ztratili než získali bod

Mladší žáci v prvním zápase v novém roce na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu  předvedli výborný výkon a do tabulky si připsali další bod.

Druhé místo na turnaji v Novém Bydžově

Starší žáci se zúčastnili 29.12. Vánočního turnaje v Novém Bydžově.

Velmi dobrý výkon mladších žáků, ale opět nulový bodový zisk

Mladší žáci odehráli poslední mistrovský zápas letošního roku Žákovské ligy v domácím prostředí proti Jihlavě. Kluci předvedli opět výborný výkon s jednou malou kaňkou a tou je jak je poslední dobou zvykem proměňování brankových příležitostí.

Mladší žáci vysoko prohráli v Liberci, ale kdo nebyl na utkání neuvěří

Podle výsledku utkání to vypadá na jasnou převahu domácích a další debakl. Kdo ale nebyl na utkání, neuvěří, že tomu tak bylo.

Mladší žáci z Kolína bez bodu i bez vstřelené branky

Kluci v zápase s Kolínem nepodali špatný výkon, ale bez vstřelené branky nelze pomýšlet na dobrý výsledek. Hlavně v první třetině svého soupeře přestříleli a vypracovali několik příležitostí, ze kterých mohli vstřelit branku, ale žádnou se jim díky nepřesnému zakončení nepodařilo proměnit. Postupem času se ze snahy o vstřelení gólu stal spíše zmar.

Špatný výkon a vysoká domácí prohra

Mladší žáci nenavázali na sérii dobrých výkonů z předešlých zápasů a sehráli prozatím nejhorší zápas na domácím ledě. Od začátku utkání byli horší ve všech činnostech a schytali od hokejovějšího soupeře pěkný výprask.

Dobrý výkon na body nestačil

V zápase s Havlíčkovým Brodem kluci předvedli opět velmi dobrý. Nebýt výpadku ve druhé třetině, mohli v utkání  pomýšlet i na nějaký bod.

V derby bez bodu

Mladší žáci o víkendu v Žákovské lize sehráli na domácím ledě sousedské derby s Pardubicemi, kterým měli co vracet za debakl, který schytali v utkání hraném v první části soutěže v Pardubicích.

Domácí prohra přes velmi dobrý výkon

Mladší žáci v neděli v dohrávce hostili na domácím ledě soupeře Bílí Tygři Liberec. Výkonem navázali na předešlé zápasy a s vedoucím mužstvem soutěže i přes prohru sehráli vyrovnaný zápas.

Zobrazeno 1–15 z celkem 57