Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

Chrudimští si poradili s Třebechovicemi pod Orebem

20.09.2017 | Tomáš Straka

Hokejisté Chrudimi po Hronovu přivítali dalšího účastníka KLM Královéhradeckého kraje a byť i tentokrát zvítězili, a to dokonce s čistým kontem, bylo jejich vítězství nad Třebechovicemi hodně utrápené. Po první třetině, ve které padly všechny branky, zmizely i náznaky kvalitního hokeje a hrstka nejvěrnějších diváků sledovala po zbytek utkání jen velké množství neproměněných šancí a ještě větší porci nepřesností na obou stranách. Poslední přípravný zápas sehrají Chrudimští v neděli v Chotěboři. Celý článek

Chrudim si v přípravě připsala další vítězství

18.09.2017 | Tomáš Straka

Do Chrudimi přijel tentokrát účastník Krajské ligy Královéhradeckého kraje a nutno dodat, že na hře hokejistů z Hronova nebylo vůbec znát, že nastoupili do teprve prvního přípravného utkání, zatímco pro domácí to byl již sedmý zápas. Naopak. Soupeř výborně bruslil, aktivně napadal a dělal Chrudimským velké problémy v rozehrávce. Zcela po zásluze šel také na začátku druhé třetiny do vedení, když Franců ukončil dlouhé obléhání Chalupovy branky. Chrudimští se naštěstí rychle oklepali a s přispěním dvou přesilových her otočili na 2:1. Během minuty a čtvrt třetí části navíc přidali další dvě branky a náskok si až do závěru zápasu pohlídali. Celý článek

Chrudim rozstřílela Chotěboř 9:2!

14.09.2017 | Tomáš Straka

Chrudimští hráči si proti soupeři z Vysočiny s chutí zastříleli. Chotěboř držela s domácími tempo jen do závěru první třetiny, kdy vyrovnala na 1:1, ale ještě do samotného konce této části dvakrát inkasovala a na ledě už poté kralovali pouze domácí hokejisté. Celý článek

Chrudimští prohráli v České Třebové

11.09.2017 | Tomáš Straka

I přes značnou převahu v určitých pasážích zápasu nedokázali hokejisté Chrudimi na ledě Kohoutů z České Třebové vstřelit více než tři branky a po pěti inkasovaných se vrací s porážkou. Celý článek

Chrudim porazila Litomyšl i podruhé

07.09.2017 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté porazili Litomyšl i v odvetě na jejím ledě. Tentokrát zvítězili 5:3 a průběh utkání byl opět velmi vyrovnaný. První branku v chrudimském dresu zaznamenal obránce Martin Klement, když v 56. minutě přesnou ranou od modré využil přesilovou hru. Další soupeřem Chrudimských bude už tuto neděli Česká Třebová, kde naši hráči odehrají již čtvrté utkání v jediném týdnu. Celý článek

Archiv článků

TRY OUT 2017/2018
Tabulka KLM

Podrobná tabulka
Aktuální články
Mladší dorost vysoko přehrál Vlašim

Naši hráči zaspali začátek zápasu, když jsme dostali rychlý gól,ale od soupeře to bylo v tomto utkání vše, k čemu jsme je pustili.

Zdravotní dozor pro domácí hokejová utkání ligových žákovských kategorií

HC Chrudim pro sezónu 2017-2018 nutně hledá výpomoc v podobě zdravotního dozoru na domácích utkáních žákovských kategorií - mladší,...

Videoreportáž z akce Týden hokeje na ZS v Chrudimi.