Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A-tým

Chrudimští prohráli fotbalově s Novým Bydžovem

08.09.2019 | Tomáš Straka

Hokejisté Chrudimi kromě úvodního vítězství na ledě Nové Paky sbírají pouze porážky. Tentokrát nestačili na tým Nového Bydžova, se kterým prohráli fotbalovým výsledkem 1:2. Vyrovnané utkání rozhodl Stadion ve svůj prospěch v polovině třetí třetiny. Odveta se hraje přesně za týden na ledě soupeře.
Celý článek

Utkání s Hronovem zůstalo nedohráno

04.09.2019 | Tomáš Straka

Zápas, který se odehrával ve svižném tempu rozehráli lépe hostující hráči. Už během první třetiny si vypracovali dvoubrankové vedení, které během té druhé ještě navýšili. Jenže na začátku třetí třetiny Chrudimští zabrali a dvěma góly snížili na rozdíl jediné branky. V 51. minutě Hronov sice znovu odskočil, ale Haltuch vzápětí přidal třetí chrudimskou branku. Autor branky však v 55. minutě fauloval obránce Nováka a ten musel opustit ledovou plochu na nosítkách. Zápas byl na dlouhou dobu přerušen a nakonec po domluvě obou celků ukončen.
Celý článek

Bruslaři oplatili Chrudimským porážku z úvodního střetnutí

02.09.2019 | Tomáš Straka

Odvetný zápas s Novou Pakou, která tentokrát nastoupila v téměř kompletní sestavě, byl plný šarvátek a osobních soubojů. Chrudimští šli na začátku druhé třetiny do vedení, ale soupeř ještě do přestávky skóre otočil. Bruslaři ve třetí třetině vedení navýšili, ale Urban dal ránou od modré domácím šanci na vyrovnání. To už ale Nová Paka nepřipustila a mohla se radovat z vítězství.
Celý článek

V nadcházejícím týdnu třikrát na hokej!

31.08.2019 | Tomáš Straka

Chrudimské hokejisty čeká v nadcházejícím týdnu hned trojice přípravných utkání na domácím stadionu. Netradičně v pondělí (18:30) přivítají v odvetě nováčka druhé ligy Novou Paku. Ve středu pak změří síly s Hronovem a v neděli zakončí týden střetnutím s Novým Bydžovem. Nenechte si ujít zajímavé souboje a přijďte se podívat, co nového vás čeká na chrudimském stadionu, který prošel během přestávky rekonstrukcí. Připomínáme, že u pokladny budou k zakoupení permanentní vstupenky na sezónu 2019/2020.
Celý článek

Chrudimští drželi s Dvorem krok dvě třetiny. Pak domácí spustili brankostroj!

29.08.2019 | Tomáš Straka

Na ledě druholigového HC Rodos sehráli chrudimští hokejisté druhé přípravné utkání. Dvě třetiny drželi s domácími krok, ale třetí část rozhodla o přesvědčivém vítězství favorita. Už v pondělí se Chrudimští poprvé představí doma, když v odvětě přivítají Novou Paku.